^Na górę
ul. Witosa 4, 33-180 Gromnik
tel/fax: 146514233
e-mail: zs@gromnik.pl

Zespół Szkół w Gromniku

 • 1 Nadanie imienia Orląt Lwowskich Gimnazjum Publicznemu!

  Dzień 3 września 2012 roku na zawsze wpisze się w historię gromnickiej oświaty. Uroczystość nadania imienia Gimnazjum Publicznemu w Gromniku to wyjątkowe wydarzenie w dziejach naszej szkoły i miejscowości.

 • 2 „Ofiarom Rzezi Wołyńskiej 1943 – 1945” 19.06.2013

  Szczególnym wydarzeniem w życiu naszej szkoły, jak również społeczności Gromnika i powiatu tarnowskiego, było uroczyste odsłonięcie i poświęcenie pomnika ofiar ludobójstwa na Wołyniu i Kresach Wschodnich w latach 1943 – 1945.
 • 3 Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

  9 października 2013 r. w naszej szkole miały miejsce obchody Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. Z ust wielu płynęły życzenia dla pracowników oświaty...

  Czytaj
 • 4 Narodowe Święto Niepodległości

  W dniu 12 listopada 2013 r. obchodziliśmy 95 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Dla naszego gimnazjum jest to szczególna data również ze względu na to, iż wraz ze Świętem Niepodległości obchodzimy Dzień Patrona - Orląt Lwowskich.
  Czytaj
 • 5 "Był wrzesień, jest wrzesień..." Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

  1 września 2014 r. po dwumiesięcznej przerwie uczniowie Zespołu Szkół w Gromniku rozpoczęli kolejny rok szkolny. Pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w Kościele N.M.P. w Gromniku o godz. 8:00. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9:00 rozpoczął się apel.
  Czytaj

Dnia piątego września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ,,Narodowe Czytanie". Wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, by bliżej poznać ,,Trylogię" Henryka Sienkiewicza - laureata literackiej Nagrody Nobla.

Czytaj więcej...

1 września 2014 r. po dwumiesięcznej przerwie uczniowie Zespołu Szkół w Gromniku rozpoczęli kolejny rok szkolny. Pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w Kościele N.M.P. w Gromniku o godz. 8:00. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9:00  rozpoczął się apel.

Czytaj więcej...

Kierownik świetlicy szkolnej informuje, iż od 1 września br. przyjmuje zapisy dzieci na zajęcia świetlicowe. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie i przedłożenie karty zgłoszenia.

Karta zgłoszenia

 

W poniedziałek 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników na mszę św., która rozpocznie się o godz. 8.00 w miejscowym kościele, a bezpośrednio po niej na uroczystą akademię w budynku szkoły.

Harmonogram przywozów:

Brzozowa 7:00

Rzepiennik/ Golanka 7:15

Polichty 7:30

Odwozy około 11:20