^Na górę
ul. Witosa 4, 33-180 Gromnik
tel/fax: 146514233
e-mail: zs@gromnik.pl

Zespół Szkół w Gromniku

 • 1 Nadanie imienia Orląt Lwowskich Gimnazjum Publicznemu!

  Dzień 3 września 2012 roku na zawsze wpisze się w historię gromnickiej oświaty. Uroczystość nadania imienia Gimnazjum Publicznemu w Gromniku to wyjątkowe wydarzenie w dziejach naszej szkoły i miejscowości.

 • 2 „Ofiarom Rzezi Wołyńskiej 1943 – 1945” 19.06.2013

  Szczególnym wydarzeniem w życiu naszej szkoły, jak również społeczności Gromnika i powiatu tarnowskiego, było uroczyste odsłonięcie i poświęcenie pomnika ofiar ludobójstwa na Wołyniu i Kresach Wschodnich w latach 1943 – 1945.
 • 3 Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

  2 września 2013 r. to kolejna inauguracja roku szkolnego, a jednocześnie 74 rocznica wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji uroczysta akademia...

  Czytaj
 • 4 Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

  9 października 2013 r. w naszej szkole miały miejsce obchody Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. Z ust wielu płynęły życzenia dla pracowników oświaty...
  Czytaj
 • 5 Narodowe Święto Niepodległości

  W dniu 12 listopada 2013 r. obchodziliśmy 95 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Dla naszego gimnazjum jest to szczególna data również ze względu na to, iż wraz ze Świętem Niepodległości obchodzimy Dzień Patrona - Orląt Lwowskich.
  Czytaj

Na nadchodzący czas przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

składamy najserdeczniejsze życzenia!

Niech to będzie czas radosny, spędzony w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Niech to będzie czas pełen wiary, nadziei i miłości.

Niech to będzie czas pięknego wiosennego nastroju,

przepełnionego optymizmem na lepsze jutro.

Wesołego Alleluja!

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie

Zespołu Szkół w Gromniku 


Galeria zdjęć

Podsumowanie realizacji projektu WIOSENNIE, ZDROWO I WESOŁO”.

Uczniowie klasy IIIa naszego gimnazjum już po raz drugi przystąpili do programu „Żyj smacznie i zdrowo” organizowanego przez firmę Winiary. Opracowali harmonogram projektu, który nazwali „Wiosennie, zdrowo i wesoło”.

Na lekcjach wychowawczych zaznajomili się z zasadami prawidłowego i smacznego odżywiania, niemarnowania żywności, niedożywienia, a także zmniejszania ilości odpadów, zużycia energii i wody. Poznali zasady zdrowego i świadomego komponowania smacznych i zdrowych posiłków. Przy pomocy rodziców przygotowali zdrową, oraz smaczną wigilię, składającą się z: barszczu z uszkami, krokietami, wafli, muffinek oraz różnych owoców. Kolejny etap projektu to poczęstunek na dyskotece karnawałowej z przekąskami i napojami ze świeżych owoców. Uczniowie w przerwie - zamiast niezdrowej żywności - zajadali się zdrowymi i smacznymi kanapkami, koreczkami oraz ciasteczkami. Wszystko było za darmo.

Czytaj więcej...

Galeria zdjęć

W naszej szkole pierwszy dzień wiosny, który zarazem jest dniem wagarowicza, obchodziliśmy tradycyjnie na wesoło. Tegoroczne hasło Marzanny 2014 brzmiało: ,,Wiosennie, zdrowo i wesoło”.

W pierwszej części nasi drodzy nauczyciele i wybrani przedstawiciele klas stanęli w szranki z ortografią o tytuł ,,Mistrza Ortografii” w kategorii Nauczyciel oraz w kategorii Gimnazjalista. Pierwsze miejsca przypadły odpowiednio – pani mgr Patrycji Kubicz i Iwonie Burnat uczennicy z klasy IIIC.

Następnie po dyktandzie odbył się przegląd kabaretów klasowych według ustalonej drogą losowania kolejności.

Czytaj więcej...

Zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2014/15

Dyrektor Zespołu Szkół w Gromniku ogłasza rekrutację do przedszkola na rok szkolny 2014/15. 

Zapisy dzieci po raz pierwszy starających się o miejsce w Przedszkolu Publicznym w Zespole Szkół w Gromniku będą  prowadzane do 31 marca 2014 roku.

Czytaj więcej...