Konkurs Mistrz Instalingu

SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY ,,Mistrz INSTALINGU”

Regulamin

 1. Organizatorzy:

Organizatorem konkursu są nauczycielki języka angielskiego w Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Gromniku.

2. Cele:

– motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego

– promowanie systematycznej pracy nad poszerzaniem słownictwa

– popularyzowanie skutecznych metod uczenia się słówek i zwrotów
– aktywizowanie uczniów w czasie pandemii i nauki zdalnej

3. Uczestnicy:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII, uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Gromniku, korzystających z witryny Insta.Ling (www.instaling.pl ) w ramach darmowego Programu Insta.Ling dla Szkół. Uczniowie nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów w związku z udziałem w konkursie.

Kolorowy tydzień u przedszkolaków z grupy I

W dniach od 25 stycznia do 29 stycznia 2021r. grupa I uczestniczyła w autorskich zajęciach związanych z poznawaniem kolorów.

Kolory stanowiły inspirację do zajęć, zabaw i prac plastyczno-technicznych z dziećmi. W danym dniu królował jeden kolor. Dzieci codziennie przy wsparciu rodziców przychodziły do przedszkola ubrane w kolorze dnia.

W poniedziałek był to kolor żółty, we wtorek niebieski, w środę czerwony, w czwartek zielony, natomiast w piątek był czas na podsumowanie, czyli zabawy ze wszystkimi poznanymi kolorami. Piątek był również dniem magicznym dla wszystkich przedszkolaków, gdyż dzieci były świadkami niecodziennych, „kolorowych” doświadczeń.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Tegoroczny 29. Finał WOŚP w Zespole Szkół w Gromniku dobiegł końca.

To było wyjątkowe wydarzenie. Pomimo panujących, trudnych warunków epidemiologicznych spowodowanych COVID-19 udało się zorganizować owocną Kwestę. Wielu Wolontariuszy wraz z Opiekunami zbierało datki do puszek w Gromniku i okolicznych miejscowościach.

Dzięki wsparciu wielu osób udało się zebrać kwotę:

Zapisy dzieci do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej na rok szkolny 2021/2022

    Zapisy dzieci po raz pierwszy starających się o miejsce w Przedszkolu Publicznym w Gromniku oraz w oddziałach przedszkolnych w Szkole Filialnej  w Golance i w Polichtach będą prowadzane od 16 lutego do 1 marca 2021 roku. Dokumenty rekrutacyjne dostępne są do pobrania na stronie www.zs.gromnik.pl/w zakładce Przedszkole Publiczne oraz przy wejściu do przedszkola. Wypełnione wnioski wraz z załącznikami prosimy składać zgodnie z załączonym harmonogramem, do pojemnika przy wejściu do przedszkola w godz. 7.00-9.00, 13.00-16.00.                            

W  roku szkolnym 2021/2022 obowiązkiem odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego objęte są wszystkie dzieci urodzone w 2015r. Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola składają deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szk. 2021/22 w dniach od 8 do 15 lutego 2021 r.

Regulamin rekrutacji

Deklaracja

Terminy

Wniosek i oświadczenia

Rekrutacja do I klasy SP na rok 2021/2022.

Dyrektor Zespołu Szkół w Gromniku ogłasza nabór uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gromniku na rok szkolny 2021/2022.

Poniżej znajdują się niezbędne dokumenty rekrutacyjne, które dostępne są także przy wejściu do szkoły.

Wypełnione podania prosimy składać zgodnie z załączonym harmonogramem, do pojemnika przy wejściu do budynku. Uprzejmie prosimy o składanie dokumentów w kopercie, koszulce lub spiętych w inny sposób.

Do dokumentów należy dołączyć 1 legitymacyjne zdjęcie.