Pożegnania nadszedł czas…

Ledwo się rozpędziliśmy, a tu już koniec roku szkolnego. Wakacje przywitaliśmy w radosnych nastrojach, bowiem będą one należały do najdłuższych w ostatnich latach.

Widok świadectwa, a szczególnie jego drugiej strony, jak zwykle wzbudził euforię jednych, u innych zaś mógł wywołać mieszane uczucia. Jedno jest pewne: nasze zmagania w roku szkolnym 2018/2019 stały się już historią…

Dla naszej społeczności był to rok wyjątkowy chociażby pod tym względem, że pożegnaliśmy ostatni rocznik gimnazjalistów. Absolwentami szkoły zostali też pierwsi – po dwudziestoletniej przerwie – ósmoklasiści. Pożegnaliśmy się, jak to mamy w zwyczaju, jednocześnie na wesoło i sentymentalnie. Wierzymy, że trud włożony w całoroczną edukację zaprocentuje po wakacjach. A na razie – wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy udanych wakacji!

Uroczyste pożegnanie Absolwentów

Uroczystość pożegnania Absolwentów odbyła się w naszej szkole 18 czerwca 2019. Mury szkoły opuścili uczniowie klas 8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum. Za słowami pożegnania, powędrowały w stronę Dyrekcji, nauczycieli i wychowawców, życzenia i bukiety kwiatów. Absolwenci poprowadzili również montaż słowno – muzyczny, który zakończył się wspólnym tańcem. Nie obyło się bez łez i wzruszeń.

Kochani Absolwenci…

„ Życzymy Wam wszystkiego, ile potrzeba (…). 
Tyle słońca, ile potrzeba, żeby rozjaśniało Wam dni. 

Nagradzamy i gratulujemy!

Podsumowujemy dziesięć miesięcy ciężkiej pracy: gratulujemy uczniom sukcesów i nagradzamy za osiągnięcia w konkursach.

Certyfikat Lepszej Szkoły >>

Certyfikat udziału w projekcie Uczymy Dzieci Programować w ramach realizowanej w szkole innowacji >>

Rekrutacja uczniów do programu POWER

  • Chcesz poznać kulturę i tradycje Portugalii?
  • Lubisz wyzwania?
  • Język angielski nie stanowi dla Ciebie problemu?
  • Problemy środowiska są Ci bliskie?
  • Chcesz uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych w Porto?

APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów” jest odpowiedzią na zainteresowanie polskich szkół możliwościami finansowania wyjazdów zagranicznych ich uczniów.

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół w Gromniku został beneficjentem tegoż programu. W związku z tym, prosimy wszystkich chętnych uczniów do zapoznania się z regulaminem rekrutacji. Plik zawiera wszystkie załączniki niezbędne w procesie rekrutacji.

Ostateczny termin składania podań: 15 lipiec 2019

Skrócone lekcje!!!

W związku z wysokimi temperaturami informujemy, że od piątku 14 czerwca do wtorku 18 czerwca 2019 będą skrócone lekcje wg harmonogramu.

lekcja 0. 7:25 – 7:55
lekcja 1.
8:00 – 8:30
lekcja 2.
8:35 – 9:05
lekcja 3.
9:10 – 9:40
lekcja 4.
9:45 – 10:15
lekcja 5.
10:30 – 11:00
lekcja 6.
11:20 – 11:50
lekcja 7.
11:55 – 12:25
lekcja 8.
12:30 – 13:00.