Rok 2019/2020 przeszedł do historii!

Kończący się rok szkolny 2019/2020 był dla nas wszystkich rokiem wyjątkowo ciężkim, ale też wzbogacił nas w nowe doświadczenia. Wy, drodzy Uczniowie, musieliście bardziej się usamodzielnić i nauczyć organizować oraz planować swoją pracę. Wszyscy jesteśmy świadomi, że brak bezpośredniego kontaktu z nauczycielami, bezpośredniego uczestnictwa w zajęciach, brak kontaktu z zespołem klasowym – to aspekty, które okazały się niezwykle trudne. Niełatwe zadanie mieli Szanowni Rodzice, którzy musieli połączyć pracę zawodową z opieką i przygotowaniem uczniów do pracy zdalnej. Za tą wzorową postawę i przezwyciężenie problemów z nauką on-line serdecznie dziękujemy. Gratulujemy wyników osiągniętych na świadectwie przez Wasze dzieci, gratulujemy nagród i wyróżnień, a na nachodzące wakacje życzymy wszystkim udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i chwili zapomnienia od trosk dnia codziennego. Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie pamiętajcie jednak, by w tym czasie przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo – zarówno swoje jak i innych.

Harmonogram oddawania podręczników oraz innych książek z biblioteki szkolnej

W związku z ograniczeniem działalności szkół z powodu pandemii koronawirusa COVID -19 zwrot podręczników będzie przebiegał według następującego harmonogramu:

15.06.2020 – klasy IV a, IV b
16.06.2020 – klasy V a, V b
17.06.2020 – klasy VI a, VI b, VI c
18.06.2020 – klasy VII a, VII b
19.06.2020 – klasy VIII a, VIII b
22.06.2020 – klasy I – III

Bardzo proszę o dostarczenie do biblioteki całego kompletu podręczników oraz wypożyczonych w trakcie książek. Książki oddawać może dziecko lub rodzic dziecka.

Biblioteka będzie czynna w godzinach 8:00 – 14:00.

Bardzo proszę o stosowanie się do wyżej wymienionego harmonogramu, gdyż książki muszą być oddzielnie pakowane i rozdzielane według przedmiotów i klas.