VI kolejka szkolnej ligi w halowej piłce nożnej. Drukuj
Wpisany przez Edward Cudek   
Czwartek, 11 Grudzień 2014 08:55

Tabela

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

 

Miejsce

kolejka

Drużyna

Punkty

Bramki

Bilans

1.

6

III a

15

35:2

+33

2.

6

I c

13

10:8

+2

3.

6

II b

12

14:10

+4

4.

6

III c

10

12:6

+6

5.

6

III b

7

4:4

0

6.

6

I b

7

7:18

-11

7.

6

I a

5

3:10

-7

8.

6

II a

0

1:14

-13

9.

6

II c

0

6:20

-14

I kolejka 27.10 – 31.10.2014 r.

III A – I B – 10:0, bramki (Stachoń-3, Kucharzyk-2, Witkowski-2, Nowak-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

II B – I A – 3:1, bramki (Kras-1, Koza-1,Dydyk-1: Mrozik-1)

III C – II A – 2:0, bramki (Wójcik-2)

I C – III B – 1:0, bramki (Barnaś-1)

 

II kolejka 03.11 – 07.11.2014 r.

II B – II c – 4:2, bramki (Dydyk-2, Koza-2: Wójcik-1, Zięba-1)

III C – I B – 4:2, bramki (Wójcik-2, Rafa-2: Skałoń-1, Dębosz-1)

III A – I C – 5:1, bramki (Stachoń-3, Nowak-1, Kucharzyk-1:Gniadek-1)

III B – I A – 0:0

 

III kolejka 17.11. – 21.11.2014 r.

I B – II A – 2:0, bramki ( Bąk-2)

III C – I C – 2:4, bramki ( Wójcik-2:Gniadek-3)

III B – II C – 2:1, bramki ( Przodała, Wójcik: Zięba)

III A – I A – 6:0, bramki ( Stachoń-2, Nowak-1, Kucharzyk-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

 

IV kolejka 24.11- 28.11.2014 r.

I C – I B – 1:1, bramki ( Barnaś-1:Potępa-1)

II B – II A – 5:1, bramki ( Koza-5: Cyza-1)

III C – I A – 0:0

III A – II C – 8:1, bramki (Stachoń-4, Kucharzyk-2, Nowak-1, Kielar-1:Wójcik-1)

V kolejka 01.12-05.12.2014 r.

II A – I C – 0:3, bramki(Barnaś-1, Gniadek-2)

I A – I B – 2:0, bramki(Wątroba-1, Wójcik-1)

III C – II C – 4:1, bramki(Łabuz-2, Wójcik-2:Wójcik P.-1)

III B – II B – 0:2, bramki(Dydyk-2)

 

VI kolejka 08.12-12.12.2014 r.

III A – II B – 6:0, bramki (Stachoń 3, Nowak-2, Kucharzyk-1)

III B – II A – 2:0, bramki (Przodała-1, Wójcik-1)

I C – I A – 1:0 , bramki (Gniadek-1)

II C – I B – 1:2, bramki ( Wójcik-1: Bąk-1, Skałoń-1)

 

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

VI kolejka

Klasyfikacja strzelców

Poz.

Imię i nazwisko

Klasa

Bramki

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

15

2.

Koza Karol

II b

8

2.

Wójcik Łukasz

III c

8

4.

Kucharzyk Dominik

III a

7

4.

Gniadek Dawid

I c

7

6.

Nowak Sebastian

III a

6

7.

Dydyk Dominik

II b

5

8.

Bąk Marcin

I b

4

8.

Wójcik Piotr

II c

4

10.

Kielar Michał

III a

3

10.

Rafa Tomasz

III c

3

10.

Barnaś Krzysztof

I c

3

13.

Witkowski Daniel

III a

2

13.

Pruchnicki Maciej

III a

2

13.

Zięba Natalia

II c

2

13.

Łabuz Marcin

III c

2

13.

Skałoń Mateusz

I b

2

13.

Przodała Dominik

III b

2

13.

Wójcik Rafał

III b

2

20.

Kras Bartłomiej

II b

1

20.

Mrozik Dawid

I a

1

20.

Dębosz Lucjan

I b

1

20.

Cyza Daniel

II a

1

20.

Wątroba Dawid

I a

1

20.

Wójcik Wiktor

I a

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asysty

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

9

2

Nowak Sebastian

III a

7

3.

Łabuz Marcin

III c

6

4.

Dydyk Dominik

II b

5

4.

Kucharzyk Dominik

III a

5

6.

Kras Bartłomiej

II b

3

6.

Pruchnicki Maciej

III a

3

6.

Koza Karol

II b

3

6.

Barnaś Krzysztof

I c

3

10.

Gądek Gabriela

II c

2

10.

Gniadek Kamil

I c

2

10.

Potępa Sebastian

I c

2

10.

Piekielniak Jakub

I a

2

14.

Kielar Michał

III a

1

14.

Wójcik Janusz

III c

1

14.

Bąk Marcin

I b

1

14.

Smoleński Radosław

I c

1

14.

Legutki Krystian

III c

1

14.

Wójcik Rafał

III b

1

14.

Bienias Dawid

III b

1

14.

Skałoń Mateusz

I b

1

14.

Wiśniowski Grzegorz

I b

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja kanadyjska

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Bramki

Asysty

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

15

9

24

2.

Nowak Sebastian

III a

6

7

13

3.

Kucharzyk Dominik

III a

7

5

12

4.

Koza Karol

II b

8

3

11

5.

Dydyk Dominik

II b

5

5

10

6.

Wójcik Łukasz

III c

8

-

8

7.

Łabuz Marcin

III c

2

6

8

8.

Gniadek Dawid

I c

7

-

7

9.

Barnaś Krzysztof

I c

3

3

6

10.

Bąk Marcin

I b

4

1

5

11.

Pruchnicki Maciej

III a

2

3

5

12.

Wójcik Piotr

II c

4

-

4

13.

Kielar Michał

III a

3

1

4

14.

Kras Bartłomiej

II b

1

3

4

15.

Skałoń Mateusz

I b

2

1

3

15.

Wójcik Rafał

II b

2

1

3

17.

Witkowski Daniel

III a

2

-

2

17.

Rafa Tomasz

III c

2

-

2

17.

Zięba Natalia

II c

2

-

2

17.

Przodała Dominik

III b

2

-

2

21.

Gądek Gabriela

II c

-

2

2

21.

Gniadek Kamil

I c

-

2

2

21.

Potępa Sebastian

I c

-

2

2

21.

Piekielniak Jakub

I a

-

2

2

25.

Mrozik Dawid

I a

1

-

1

25.

Dębosz Lucjan

I b

1

-

1

25.

Cyza Daniel

II a

1

-

1

25.

Wątroba Dawid

I a

1

-

1

25.

Wójcik Wiktor

I a

1

-

1

30.

Smoleński Radosław

III b

-

1

1

30.

Wójcik Janusz

III c

-

1

1

30.

Legutki Krystian

III c

-

1

1

30.

Bienias Dawid

III b

-

1

1

30.

Wiśniowski Grzegorz

I b

-

1

1

 

Zmieniony: Czwartek, 11 Grudzień 2014 08:58