Main Menu

GMINA GROMNIK

Reklama

mocny serwis !

strefa siatkówki
Reklama
siatka.org

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj254
mod_vvisit_counterwczoraj497
mod_vvisit_counterw tym tygodniu1742
mod_vvisit_counterw ostatnim tygodniu2877
mod_vvisit_counterw tym miesiącu5593
mod_vvisit_counterw ostatnim miesiącu12331
mod_vvisit_counterwszystkie dni1556677

SPONSORZY

F.H.U. "BUDMAX"
Bolesław Dziedzina
33 - 181 Siemiechów 314 SKŁAD BOGONIOWICE tel./fax (014) 65-11-061, tel. 65-10-197

Imieniny

Przedwczoraj : Marcina Bartlomieja Wczoraj : Renaty Witolda Dzisiaj : Mikolaja Stanislawa Jutro : Rogera Serafiny Pojutrze : Alberta Leopolda

ZAINTERESOWANIA

Jaka gra zespołowa najbardziej Cię interesuje ?
 

KÓŁKO KRZYŻYK


Zagraj w sudoku

 
Ostatnia kolejka szkolnej ligi w halowej piłce nożnej ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Środa, 28 Styczeń 2015 11:37

Tabela

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

 

Miejsce

kolejka

Drużyna

Punkty

Bramki

Bilans

1.

9

III a

21

45:4

+41

2.

9

II b

21

26:11

+15

3.

9

I c

16

23:12

+11

4.

9

III b

13

13:9

+4

5.

9

III c

13

15:17

-2

6.

9

I a

11

11:11

0

7.

9

I b

7

7:20

-13

8.

9

II c

3

8:37

-29

9.

9

II a

0

1:23

-22

I kolejka 27.10 – 31.10.2014 r.

III A – I B – 10:0, bramki (Stachoń-3, Kucharzyk-2, Witkowski-2, Nowak-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

II B – I A – 3:1, bramki (Kras-1, Koza-1,Dydyk-1: Mrozik-1)

III C – II A – 2:0, bramki (Wójcik-2)

I C – III B – 1:0, bramki (Barnaś-1)

 

II kolejka 03.11 – 07.11.2014 r.

II B – II c – 4:2, bramki (Dydyk-2, Koza-2: Wójcik-1, Zięba-1)

III C – I B – 4:2, bramki (Wójcik-2, Rafa-2: Skałoń-1, Dębosz-1)

III A – I C – 5:1, bramki (Stachoń-3, Nowak-1, Kucharzyk-1:Gniadek-1)

III B – I A – 0:0

 

III kolejka 17.11. – 21.11.2014 r.

I B – II A – 2:0, bramki ( Bąk-2)

III C – I C – 2:4, bramki ( Wójcik-2:Gniadek-3)

III B – II C – 2:1, bramki ( Przodała, Wójcik: Zięba)

III A – I A – 6:0, bramki ( Stachoń-2, Nowak-1, Kucharzyk-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

 

IV kolejka 24.11- 28.11.2014 r.

I C – I B – 1:1, bramki ( Barnaś-1:Potępa-1)

II B – II A – 5:1, bramki ( Koza-5: Cyza-1)

III C – I A – 0:0

III A – II C – 8:1, bramki (Stachoń-4, Kucharzyk-2, Nowak-1, Kielar-1:Wójcik-1)

V kolejka 01.12-05.12.2014 r.

II A – I C – 0:3, bramki(Barnaś-1, Gniadek-2)

I A – I B – 2:0, bramki(Wątroba-1, Wójcik-1)

III C – II C – 4:1, bramki(Łabuz-2, Wójcik-2:Wójcik P.-1)

III B – II B – 0:2, bramki(Dydyk-2)

 

VI kolejka 08.12-12.12.2014 r.

III A – II B – 6:0, bramki (Stachoń 3, Nowak-2, Kucharzyk-1)

III B – II A – 2:0, bramki (Przodała-1, Wójcik-1)

I C – I A – 1:0 , bramki (Gniadek-1)

II C – I B – 1:2, bramki ( Wójcik-1: Bąk-1, Skałoń-1)

 

VII kolejka 15.12-19.12.2014 r.

I A – II A – 3:0, bramki (Wójcik-1, Mrozik-1, Mruk-1)

III A – III B – 4:0, bramki (Nowak-2, Kucharzyk-2)

II B – III C – 6:0, bramki (Dydyk-2, Koza-2, Kras-1, Legutki -samob.)

I c – II c – 12:0, bramki (Barnaś-5, Gniadek D.-4, Gniadek K.-3)

 

VIII kolejka 12.01-16.01.2015 r.

IIIA – II A – 5:0, bramki (Kucharzyk-3, Stachoń-1, Nowak-1)

I A – II C – 5:1 – bramki(Piekielniak-2, Mrozik-1, Mruk-1, Smoleń-1:Zięba-1)

III B – III C – 4:1, bramki (Bienias-2, Przodala-1, Smoleński-1)

II B – I B – 2:0, bramki (Kras-2)

 

 

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

IX kolejka

Klasyfikacja strzelców

Poz.

Imię i nazwisko

Klasa

Bramki

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

17

2.

Koza Karol

II b

13

3.

Kucharzyk Dominik

III a

12

4.

Gniadek Dawid

I c

11

5.

Nowak Sebastian

III a

9

5.

Wójcik Łukasz

III c

9

5.

Barnaś Krzysztof

I c

9

8.

Dydyk Dominik

II b

8

9.

Wójcik Piotr

II c

5

9.

Przodała Dominik

III b

5

9.

Wójcik Rafał

III b

5

12.

Bąk Marcin

I b

4

12.

Rafa Tomasz

III c

4

12.

Kras Bartłomiej

II b

4

15.

Kielar Michał

III a

3

15.

Gniadek Kamil

I c

3

15.

Zięba Natalia

II c

3

15.

Mrozik Dawid

I a

3

15.

Łabuz Marcin

III c

3

20.

Witkowski Daniel

III a

2

20.

Pruchnicki Maciej

III a

2

20.

Skałoń Mateusz

I b

2

20.

Wójcik Wiktor

I a

2

20.

Mruk Bartłomiej

I a

2

20.

Piekielniak Jakub

I a

2

20.

Bienias Dawid

III b

2

27.

Dębosz Lucjan

I b

1

27.

Cyza Daniel

II a

1

27.

Wątroba Dawid

I a

1

27.

Smoleń Filip

I a

1

27.

Smoleński Radoslaw

III b

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legutki Krystian - III c – 1 samobójcza

 

 

 

 

 

 

 

 

Asysty

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

11

1.

Nowak Sebastian

III a

11

3.

Barnaś Krzysztof

I c

8

3.

Dydyk Dominik

II b

8

5.

Łabuz Marcin

III c

6

5.

Kucharzyk Dominik

III a

6

7.

Kras Bartłomiej

II b

4

7.

Pruchnicki Maciej

III a

4

9.

Koza Karol

II b

3

9.

Piekielniak Jakub

I a

3

9.

Mrozik Dawid

I a

3

9.

Bienias Dawid

III b

3

9.

Przodała Dominik

III b

3

14.

Gądek Gabriela

II c

2

14.

Gniadek Kamil

I c

2

14.

Potępa Sebastian

I c

2

14.

Potępa Mateusz

I c

2

14.

Gniadek Dawid

I c

2

14.

Wójcik Janusz

III c

2

14.

Wójcik Rafał

III b

2

14.

Migoń Bartłomiej

II b

2

22.

Kielar Michał

III a

1

22.

Bąk Marcin

I b

1

22.

Smoleński Radosław

III b

1

22.

Legutki Krystian

III c

1

22.

Skałoń Mateusz

I b

1

22.

Wiśniowski Grzegorz

I b

1

22.

Wójcik Wiktor

I a

1

22.

Kieroński Jakub

II b

1

22.

Migoń Bartłomiej

II b

1

22.

Wątroba Dawid

I a

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja kanadyjska

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Bramki

Asysty

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

17

11

28

2.

Nowak Sebastian

III a

9

11

20

3.

Kucharzyk Dominik

III a

12

6

18

4.

Barnaś Krzysztof

I c

9

8

17

5.

Koza Karol

II b

13

3

16

6

Dydyk Dominik

II b

8

8

16

7

Gniadek Dawid

I c

11

3

14

8.

Wójcik Łukasz

III c

9

-

9

9.

Łabuz Marcin

III c

3

6

9

10.

Przodała Dominik

III b

5

3

8

11.

Kras Bartłomiej

II b

4

4

8

12.

Wójcik Rafał

III b

5

2

7

13

Mrozik Dawid

I a

3

3

6

14

Pruchnicki Maciej

III a

2

4

6

15.

Wójcik Piotr

II c

5

-

5

16

Bąk Marcin

I b

4

1

5

17

Gniadek Kamil

I c

3

2

5

18

Piekielniak Jakub

I a

2

3

5

19

Rafa Tomasz

III c

4

-

4

20.

Kielar Michał

III a

3

1

4

21.

Bienias Dawid

III b

2

2

4

22.

Zięba Natalia

II c

3

-

3

23.

Skałoń Mateusz

I b

2

1

3

23.

Wójcik Wiktor

I a

2

1

3

25.

Witkowski Daniel

III a

2

-

2

25.

Mruk Bartłomiej

I a

2

-

2

27.

Wątroba Dawid

I a

1

1

2

27.

Smoleński Radosław

III b

1

1

2

29.

Gądek Gabriela

II c

-

2

2

29.

Potępa Sebastian

I c

-

2

2

29.

Potępa Mateusz

I c

-

2

2

29.

Wójcik Janusz

III c

-

2

2

29.

Migoń Bartłomiej

II b

-

2

2

34.

Dębosz Lucjan

I b

1

-

1

34.

Cyza Daniel

II a

1

-

1

36.

Legutki Krystian

III c

-

1

1

36.

Wiśniowski Grzegorz

I b

-

1

1

36.

Kieroński Jakub

II b

-

1

1

36.

Migoń Bartłomiej

II b

-

1

1

36.

Smoleń Filip

I a

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony: Środa, 28 Styczeń 2015 11:40
 
Środa, 13 Listopad 2019