Main Menu

GMINA GROMNIK

Reklama

mocny serwis !

strefa siatkówki
Reklama
siatka.org

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj122
mod_vvisit_counterwczoraj257
mod_vvisit_counterw tym tygodniu635
mod_vvisit_counterw ostatnim tygodniu2028
mod_vvisit_counterw tym miesiącu9402
mod_vvisit_counterw ostatnim miesiącu6590
mod_vvisit_counterwszystkie dni1511610

SPONSORZY

F.H.U. "BUDMAX"
Bolesław Dziedzina
33 - 181 Siemiechów 314 SKŁAD BOGONIOWICE tel./fax (014) 65-11-061, tel. 65-10-197

Imieniny

Przedwczoraj : Daniela Dalidy Wczoraj : Marii Magdaleny Dzisiaj : Bogny Apolinarego Jutro : Kingi Krystyny Pojutrze : Walentyny Krzysztofa

ZAINTERESOWANIA

Jaka gra zespołowa najbardziej Cię interesuje ?
 

KÓŁKO KRZYŻYK


Zagraj w sudoku

 
V kolejka szkolnej ligi w halowej piłce nożnej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Czwartek, 04 Grudzień 2014 16:29

Tabela

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

 

Miejsce

kolejka

Drużyna

Punkty

Bramki

Bilans

1.

5

III a

12

29:2

+27

2.

5

II b

12

14:4

+10

3.

5

III c

10

12:6

+6

4.

5

I c

10

9:8

+1

5.

5

I a

5

3:9

-6

6.

5

III b

4

2:4

-2

7.

5

I b

4

5:17

-12

8.

5

II a

0

1:12

-11

9.

5

II c

0

5:18

-13

 

I kolejka 27.10 – 31.10.2014 r.

III A – I B – 10:0, bramki (Stachoń-3, Kucharzyk-2, Witkowski-2, Nowak-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

II B – I A – 3:1, bramki (Kras-1, Koza-1,Dydyk-1: Mrozik-1)

III C – II A – 2:0, bramki (Wójcik-2)

I C – III B – 1:0, bramki (Barnaś-1)

 

 

II kolejka 03.11 – 07.11.2014 r.

II B – II c – 4:2, bramki (Dydyk-2, Koza-2: Wójcik-1, Zięba-1)

III C – I B – 4:2, bramki (Wójcik-2, Rafa-2: Skałoń-1, Dębosz-1)

III A – I C – 5:1, bramki (Stachoń-3, Nowak-1, Kucharzyk-1:Gniadek-1)

III B – I A – 0:0

 

III kolejka 17.11. – 21.11.2014 r.

I B – II A – 2:0, bramki ( Bąk-2)

III C – I C – 2:4, bramki ( Wójcik-2:Gniadek-3)

III B – II C – 2:1, bramki ( Przodała, Wójcik: Zięba)

III A – I A – 6:0, bramki ( Stachoń-2, Nowak-1, Kucharzyk-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

 

IV kolejka 24.11- 28.11.2014 r.

I C – I B – 1:1, bramki ( Barnaś-1:Potępa-1)

II B – II A – 5:1, bramki ( Koza-5: Cyza-1)

III C – I A – 0:0

III A – II C – 8:1, bramki (Stachoń-4, Kucharzyk-2, Nowak-1, Kielar-1:Wójcik-1)

V kolejka 01.12-05.12.2014 r.

II A – I C – 0:3, bramki(Barnaś-1, Gniadek-2)

I A – I B – 2:0, bramki(Wątroba-1, Wójcik-1)

III C – II C – 4:1, bramki(Łabuz-2, Wójcik-2:Wójcik P.-1)

III B – II B – 0:2, bramki(Dydyk-2)

 

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

V kolejka

Klasyfikacja strzelców

Poz.

Imię i nazwisko

Klasa

Bramki

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

12

2.

Koza Karol

II b

8

2.

Wójcik Łukasz

III c

8

4.

Kucharzyk Dominik

III a

6

4.

Gniadek Dawid

I c

6

6.

Dydyk Dominik

II b

5

7.

Nowak Sebastian

III a

4

8.

Bąk Marcin

I b

3

8.

Kielar Michał

III a

3

8.

Wójcik Piotr

II c

3

11.

Rafa Tomasz

III c

3

11.

Witkowski Daniel

III a

2

11.

Pruchnicki Maciej

III a

2

11.

Zięba Natalia

II c

2

11.

Barnaś Krzysztof

I c

2

11.

Łabuz Marcin

III c

2

17.

Kras Bartłomiej

II b

1

17.

Mrozik Dawid

I a

1

17.

Skałoń Mateusz

I b

1

17.

Dębosz Lucjan

I b

1

17.

Przodała Dominik

III b

1

17.

Wójcik Rafał

III b

1

17.

Cyza Daniel

II a

1

17.

Wątroba Dawid

I a

1

17.

Wójcik Wiktor

I a

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asysty

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

9

2.

Łabuz Marcin

III c

6

2.

Nowak Sebastian

III a

6

4.

Dydyk Dominik

II b

5

5.

Kucharzyk Dominik

III a

3

5.

Kras Bartłomiej

II b

3

5.

Pruchnicki Maciej

III a

3

5.

Koza Karol

II b

3

9.

Gądek Gabriela

II c

2

9.

Gniadek Kamil

I c

2

9.

Potępa Sebastian

I c

2

9.

Barnaś Krzysztof

I c

2

9.

Piekielniak Jakub

I a

2

14.

Kielar Michał

III a

1

14.

Wójcik Janusz

III c

1

14.

Bąk Marcin

I b

1

14.

Smoleński Radosław

I c

1

14.

Legutki Krystian

III c

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja kanadyjska

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Bramki

Asysty

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

12

9

21

2

Koza Karol

II b

8

3

11

3.

Dydyk Dominik

II b

5

5

10

4.

Nowak Sebastian

III a

4

6

10

5.

Kucharzyk Dominik

III a

6

3

9

6.

Wójcik Łukasz

III c

8

-

8

7.

Łabuz Marcin

III c

2

6

8

8.

Gniadek Dawid

I c

6

-

6

9.

Barnaś Krzysztof

I c

3

2

5

10.

Pruchnicki Maciej

III a

2

3

5

11.

Kielar Michał

III a

3

1

4

11.

Bąk Marcin

I b

3

1

4

13.

Kras Bartłomiej

II b

1

3

4

14

Wójcik Piotr

II c

3

-

3

15.

Witkowski Daniel

III a

2

-

2

15.

Rafa Tomasz

III c

2

-

2

15.

Zięba Natalia

II c

2

-

2

18.

Gądek Gabriela

II c

-

2

2

18.

Gniadek Kamil

I c

-

2

2

18.

Potępa Sebastian

I c

-

2

2

18.

Piekielniak Jakub

I a

-

2

2

22.

Mrozik Dawid

I a

1

-

1

22.

Skałoń Mateusz

I b

1

-

1

22.

Dębosz Lucjan

I b

1

-

1

22.

Przodała Dominik

III b

1

-

1

22.

Wójcik Rafał

III b

1

-

1

22.

Cyza Daniel

II a

1

-

1

22.

Wątroba Dawid

I a

1

-

1

22.

Wójcik Wiktor

I a

1

-

1

30.

Smoleński Radosław

III b

-

1

1

30.

Wójcik Janusz

III c

-

1

1

30.

Legutki Krystian

III c

-

1

1

 
Wtorek, 23 Lipiec 2019