Main Menu

GMINA GROMNIK

Reklama

mocny serwis !

strefa siatkówki
Reklama
siatka.org

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj249
mod_vvisit_counterwczoraj497
mod_vvisit_counterw tym tygodniu1737
mod_vvisit_counterw ostatnim tygodniu2877
mod_vvisit_counterw tym miesiącu5588
mod_vvisit_counterw ostatnim miesiącu12331
mod_vvisit_counterwszystkie dni1556672

SPONSORZY

F.H.U. "BUDMAX"
Bolesław Dziedzina
33 - 181 Siemiechów 314 SKŁAD BOGONIOWICE tel./fax (014) 65-11-061, tel. 65-10-197

Imieniny

Przedwczoraj : Marcina Bartlomieja Wczoraj : Renaty Witolda Dzisiaj : Mikolaja Stanislawa Jutro : Rogera Serafiny Pojutrze : Alberta Leopolda

ZAINTERESOWANIA

Jaka gra zespołowa najbardziej Cię interesuje ?
 

KÓŁKO KRZYŻYK


Zagraj w sudoku

 
IV kolejka szkolnej ligi w halowej piłce nożnej ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Środa, 26 Listopad 2014 14:31

Tabela

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

 

Miejsce

kolejka

Drużyna

Punkty

Bramki

Bilans

1.

4

III a

12

29:2

+27

2.

4

II b

9

12:4

+8

3.

4

III c

7

8:5

+3

4.

4

I c

7

6:8

-2

5.

4

III b

4

2:2

0

6.

4

I b

4

5:15

-10

7.

4

I a

2

1:9

-8

8.

4

II a

0

1:9

-8

9.

4

II c

0

4:14

-10

 

I kolejka 27.10 – 31.10.2014 r.                

 

III A – I B – 10:0, bramki (Stachoń-3, Kucharzyk-2, Witkowski-2, Nowak-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

II B – I A – 3:1, bramki (Kras-1, Koza-1,Dydyk-1: Mrozik-1)

III C – II A – 2:0, bramki (Wójcik-2)

I C – III B – 1:0, bramki (Barnaś-1)

 

 

II kolejka 03.11 – 07.11.2014 r.      

 

II B – II c – 4:2, bramki (Dydyk-2, Koza-2: Wójcik-1, Zięba-1)

III C – I B – 4:2, bramki (Wójcik-2, Rafa-2: Skałoń-1, Dębosz-1)

III A – I C – 5:1, bramki (Stachoń-3, Nowak-1, Kucharzyk-1:Gniadek-1)

III B – I A – 0:0

 

III kolejka 17.11. – 21.11.2014 r.

 

I B – II A – 2:0, bramki ( Bąk-2)

III C – I C – 2:4, bramki ( Wójcik-2:Gniadek-3)

III B – II C – 2:1, bramki ( Przodała, Wójcik: Zięba)

III A – I A – 6:0, bramki ( Stachoń-2, Nowak-1, Kucharzyk-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

 

IV kolejka 24.11- 28.11.2014 r.

 

I C – I B – 1:1, bramki ( Barnaś-1:Potępa-1)

II B – II A – 5:1, bramki ( Koza-5: Cyza-1)

III C – I A – 0:0

III A – II C – 8:1, bramki (Stachoń-4, Kucharzyk-2, Nowak-1, Kielar-1:Wójcik-1)

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

IV kolejka

 

Klasyfikacja strzelców

Poz.

Imię i nazwisko

Klasa

Bramki

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

12

2.

Koza Karol

II b

8

3.

Wójcik Łukasz

III c

6

3.

Kucharzyk Dominik

III a

6

5.

Gniadek Dawid

I c

4

5.

Nowak Sebastian

III a

4

7.

Dydyk Dominik

II b

3

7.

Bąk Marcin

I b

3

7.

Kielar Michał

III a

3

10.

Rafa Tomasz

III c

2

10.

Witkowski Daniel

III a

2

10.

Pruchnicki Maciej

III a

2

10.

Zięba Natalia

II c

2

10.

Wójcik Piotr

II c

2

15.

Barnaś Krzysztof

I c

1

15.

Kras Bartłomiej

II b

1

15.

Mrozik Dawid

I a

1

15.

Skałoń Mateusz

I b

1

15.

Dębosz Lucjan

I b

1

15.

Przodała Dominik

III b

1

15.

Wójcik Rafał

III b

1

15.

Cyza Daniel

II a

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asysty

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

9

2.

Łabuz Marcin

III c

6

2.

Nowak Sebastian

III a

6

4.

Dydyk Dominik

II b

5

5.

Kucharzyk Dominik

III a

3

5.

Kras Bartłomiej

II b

3

5.

Pruchnicki Maciej

III a

3

8.

Gądek Gabriela

II c

2

8.

Gniadek Kamil

I c

2

8.

Potępa Sebastian

I c

2

11.

Kielar Michał

III a

1

11.

Barnaś Krzysztof

I c

1

11.

Koza Karol

II b

1

11.

Wójcik Janusz

III c

1

11.

Bąk Marcin

I b

1

11.

Smoleński Radosław

I c

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja kanadyjska

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Bramki

Asysty

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

12

9

21

2.

Nowak Sebastian

III a

4

6

10

3.

Koza Karol

II b

8

1

9

4.

Kucharzyk Dominik

III a

6

3

9

5.

Dydyk Dominik

II b

3

5

8

6.

Wójcik Łukasz

III c

6

-

6

7.

Łabuz Marcin

III c

-

6

6

8.

Pruchnicki Maciej

III a

2

3

5

9.

Gniadek Dawid

I c

4

-

4

10.

Kielar Michał

III a

3

1

4

10.

Bąk Marcin

I b

3

1

4

12.

Kras Bartłomiej

II b

1

3

4

13.

Barnaś Krzysztof

I c

2

1

3

14.

Witkowski Daniel

III a

2

-

2

14.

Rafa Tomasz

III c

2

-

2

14.

Zięba Natalia

II c

2

-

2

14.

Wójcik Piotr

II c

2

-

2

18.

Gądek Gabriela

II c

-

2

2

18.

Gniadek Kamil

I c

-

2

2

18.

Potępa Sebastian

I c

-

2

2

21.

Mrozik Dawid

I a

1

-

1

21.

Skałoń Mateusz

I b

1

-

1

21.

Dębosz Lucjan

I b

1

-

1

21.

Przodała Dominik

III b

1

-

1

21.

Wójcik Rafał

III b

1

-

1

21.

Cyza Daniel

II a

1

-

1

27.

Smoleński Radosław

III b

-

1

1

27.

Wójcik Janusz

III c

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony: Środa, 26 Listopad 2014 14:35
 
Środa, 13 Listopad 2019