Main Menu

GMINA GROMNIK

Reklama

mocny serwis !

strefa siatkówki
Reklama
siatka.org

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj223
mod_vvisit_counterwczoraj497
mod_vvisit_counterw tym tygodniu1711
mod_vvisit_counterw ostatnim tygodniu2877
mod_vvisit_counterw tym miesiącu5562
mod_vvisit_counterw ostatnim miesiącu12331
mod_vvisit_counterwszystkie dni1556646

SPONSORZY

F.H.U. "BUDMAX"
Bolesław Dziedzina
33 - 181 Siemiechów 314 SKŁAD BOGONIOWICE tel./fax (014) 65-11-061, tel. 65-10-197

Imieniny

Przedwczoraj : Marcina Bartlomieja Wczoraj : Renaty Witolda Dzisiaj : Mikolaja Stanislawa Jutro : Rogera Serafiny Pojutrze : Alberta Leopolda

ZAINTERESOWANIA

Jaka gra zespołowa najbardziej Cię interesuje ?
 

KÓŁKO KRZYŻYK


Zagraj w sudoku

 
Halowa piłka nożna. III kolejka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Czwartek, 20 Listopad 2014 09:49

Tabela

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

 

Miejsce

kolejka

Drużyna

Punkty

Bramki

Bilans

1.

3

III a

9

21:1

+20

2.

3

II b

6

7:3

+4

3.

3

III c

6

8:5

+3

4.

3

I c

6

5:7

-2

5.

3

III b

4

2:2

0

6.

3

I b

3

4:14

-10

7.

3

I a

1

1:9

-8

8.

3

II c

0

3:6

-3

9.

3

II a

0

0:4

-4

 

I kolejka 27.10 – 31.10.2014 r.

III A – I B – 10:0, bramki (Stachoń-3, Kucharzyk-2, Witkowski-2, Nowak-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

II B – I A – 3:1, bramki (Kras-1, Koza-1,Dydyk-1: Mrozik-1)

III C – II A – 2:0, bramki (Wójcik-2)

I C – III B – 1:0, bramki (Barnaś-1)

 

 

II kolejka 03.11 – 07.11.2014 r.

II B – II c – 4:2, bramki (Dydyk-2, Koza-2: Wójcik-1, Zięba-1)

III C – I B – 4:2, bramki (Wójcik-2, Rafa-2: Skałoń-1, Dębosz-1)

III A – I C – 5:1, bramki (Stachoń-3, Nowak-1, Kucharzyk-1:Gniadek-1)

III B – I A – 0:0

 

III kolejka 17.11. – 21.11.2014 r.

I B – II A – 2:0, bramki ( Bąk-2)

III C – I C – 2:4, bramki ( Wójcik-2:Gniadek-3)

III B – II C – 2:1, bramki ( Przodała, Wójcik: Zięba)

III A – I A – 6:0, bramki ( Stachoń-2, Nowak-1, Kucharzyk-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

 

 

 

 

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

III kolejka

Klasyfikacja strzelców

Poz.

Imię i nazwisko

Klasa

Bramki

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

8

2.

Wójcik Łukasz

III c

6

3.

Kucharzyk Dominik

III a

4

3.

Gniadek Dawid

I c

4

5.

Koza Karol

II b

3

5.

Dydyk Dominik

II b

3

5.

Nowak Sebastian

III a

3

8.

Rafa Tomasz

III c

2

8.

Witkowski Daniel

III a

2

8.

Bąk Marcin

I b

2

8.

Kielar Michał

III a

2

8.

Pruchnicki Maciej

III a

2

8.

Zięba Natalia

II c

2

14.

Barnaś Krzysztof

I c

1

14.

Kras Bartłomiej

II b

1

14.

Mrozik Dawid

I a

1

14.

Wójcik Piotr

II c

1

14.

Skałoń Mateusz

I b

1

14.

Dębosz Lucjan

I b

1

14.

Przodała Dominik

III b

1

14.

Wójcik Rafał

III b

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asysty

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

6

1.

Łabuz Marcin

III c

6

3.

Nowak Sebastian

III a

5

4.

Kucharzyk Dominik

III a

3

5.

Dydyk Dominik

II b

2

5.

Gądek Gabriela

II c

2

5.

Gniadek Kamil

I c

2

8.

Kras Bartłomiej

II b

1

8.

Pruchnicki Maciej

III a

1

8.

Kielar Michał

III a

1

8.

Barnaś Krzysztof

I c

1

8.

Koza Karol

II b

1

8.

Wójcik Janusz

III c

1

8.

Bąk Marcin

I b

1

8.

Potępa Sebastian

I c

1

8.

Smoleński Radosław

I c

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja kanadyjska

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Bramki

Asysty

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

8

6

14

2.

Nowak Sebastian

III a

3

5

8

3.

Kucharzyk Dominik

III a

4

3

7

4.

Wójcik Łukasz

III c

6

-

6

5.

Łabuz Marcin

III c

-

6

6

6.

Dydyk Dominik

II b

3

2

5

7.

Gniadek Dawid

I c

4

-

4

8.

Koza Karol

II b

3

1

4

9.

Pruchnicki Maciej

III a

2

1

3

9.

Kielar Michał

III a

2

1

3

9.

Bąk Marcin

I b

2

1

3

12.

Witkowski Daniel

III a

2

-

2

12.

Rafa Tomasz

III c

2

-

2

12.

Zięba Natalia

II c

2

-

2

15.

Kras Bartłomiej

II b

1

1

2

15.

Barnaś Krzysztof

I c

1

1

2

17.

Gądek Gabriela

II c

-

2

2

17.

Gniadek Kamil

I c

-

2

2

19.

Mrozik Dawid

I a

1

-

1

19.

Wójcik Piotr

II c

1

-

1

19.

Skałoń Mateusz

I b

1

-

1

19.

Dębosz Lucjan

I b

1

-

1

19.

Przodała Dominik

III b

1

-

1

19.

Wójcik Rafał

III b

1

-

1

25.

Smoleński Radosław

III b

-

1

1

25.

Wójcik Janusz

III c

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony: Czwartek, 20 Listopad 2014 09:53
 
Środa, 13 Listopad 2019