Main Menu

GMINA GROMNIK

Reklama

mocny serwis !

strefa siatkówki
Reklama
siatka.org

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj258
mod_vvisit_counterwczoraj406
mod_vvisit_counterw tym tygodniu983
mod_vvisit_counterw ostatnim tygodniu2281
mod_vvisit_counterw tym miesiącu3979
mod_vvisit_counterw ostatnim miesiącu4742
mod_vvisit_counterwszystkie dni1448290

SPONSORZY

F.H.U. "BUDMAX"
Bolesław Dziedzina
33 - 181 Siemiechów 314 SKŁAD BOGONIOWICE tel./fax (014) 65-11-061, tel. 65-10-197

Imieniny

Przedwczoraj : Renaty Witolda Wczoraj : Mikolaja Stanislawa Dzisiaj : Rogera Serafiny Jutro : Alberta Leopolda Pojutrze : Gertrudy Edmunda

ZAINTERESOWANIA

Jaka gra zespołowa najbardziej Cię interesuje ?
 

KÓŁKO KRZYŻYK


Zagraj w sudoku

 
Wydarzenia
Zaczynamy !!! Mistrzostwa Gminy w indywidualnych biegach przełajowych, Gromnik 21.09.2012 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Niedziela, 23 Wrzesień 2012 17:01
Po dwóch miesiącach odpoczynku i kilkunastu dniach nowego roku szkolnego przyszedł czas na to, aby zainaugurować sportową rywalizację na terenie gminy Gromnik. Były to już tradycyjnie indywidualne biegi przełajowe, w których wzięło udział 148 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum.
Rywalizacja była bardzo zacięta, ponieważ do finału powiatowego awans mogły uzyskać tylko trzy osoby z każdej  kategorii.
Finał powiatowy odbędzie się 28.09.2012 r. w Tarnowie.

Zaktualizowano zakładkę "Punktacja gminna" !!!



Wyniki:

Klasa IV dziewczęta

1.Tabiś Karolina - SP Siemiechów
2. Martyka Patrycja - SP Siemiechów
3. Krzyżak Zuzanna - SP Siemiechów
4. Ozga Aleksandra - SP Siemiechów
5. Librant Klaudia - SP Gromnik
6. Koniuszy Klaudia - SP Gromnik
7. Wiśniowska Julia - SP Rzepiennik Marciszewski
8. Dzięciołowska Edyta - SP Brzozowa
9. Murczek Zuzanna - SP Chojnik
10. Sówka Weronika - SP Gromnik
11. Pachołek Kinga - SP Chojnik
12. Kwaśna Kamila - SP Gromnik
13. Jamróz Oliwia - SP Gromnik
14. Kozioł Magdalena - SP Gromnik
15. Kucharzyk Klaudia - SP Chojnik
16. Bałut Dominika - SP Gromnik


Klasa V dziewczęta

1. Pres Agnieszka - SP Siemiechów
2. Mrozik Patrycja - SP Gromnik
3. Rzepka Marzena - SP Brzozowa
4. Migoń Karolina - SP Gromnik
5. Gogola Gabriela - SP Rzepiennik Marciszewski
6. Bijak Sylwia - SP Brzozowa
7. Dzięciołowska Natalia - SP Brzozowa
8. Kras Małgorzata - SP Rzepiennik Marciszewski
9. Maniak Wiktoria - SP Chojnik
10. Majka Zuzanna - SP Chojnik

Klasa VI dziewczęta

1. Kawecka Aleksandra - SP Chojnik
2. Gądek Gabriela - SP Gromnik
3. Kwaśna Marcelina - SP Gromnik
4. Skałoń Kinga - SP Brzozowa
5. Duda Angelika - SP Siemiechów
6. Zięba Natalia - SP Gromnik
7. Moździeż Agnieszka - SP Rzepiennik Marciszewski
8. Wójcik Weronika - SP Gromnik
9. Kras Natalia - SP Chojnik
10. Oleksyk Patrycja - SP Brzozowa
11. Helizon Wiktoria - SP Chojnik


Klasa IV chłopcy

1. Pres Daniel - SP Siemiechów
2. Kwiek Bartłomiej - SP Siemiechów
3. Dębosz Filip - SP Gromnik
4. Koza Marcin - SP Rzepiennik Marciszewski
5. Koza Jakub - SP Siemiechów
6. Kieroński Michał - SP Brzozowa
7. Gieracki Daniel - SP Chojnik
8. Łazarczyk Jakub - SP Gromnik
9. Starzyk Bartłomiej - SP Siemiechów
10. Gumola Jacek - SP Chojnik
11. Tereszkiewicz Szymon - SP Gromnik
12. Kwaśny Daniel - SP Rzepiennik Marciszewski
13. Kipiel Piotr - SP GRomnik
14. Wójcik Andrzej - SP Brzozowa
15. Stankiewicz Filip - SP Chojnik
16. Firlit Kacper - SP Gromnik

Klasa V chłopcy

1. Śliwa Jacek - SP Siemiechów
2. Kwiek Daniel - SP Siemiechów
3. Kociara Szymon - SP Chojnik
4. Turaj Jakub - SP Chojnik
5. Gniadek Dawid - SP Brzozowa
6. Adamski Kamil - SP Gromnik
7. Kucharczyk Krzysztof - SP Siemiechów
8. Skałoń Mateusz - SP Gromnik
9. Łabuz Bartłomiej - SP Brzozowa
10. Wątroba Dawid - SP Gromnik
11. Witek Majka - SP Gromnik
12. Myszor Jakub - SP Brzozowa
13. Jachimiak Jakub - SP Gromnik
14. Wiśniowski Grzegorz - SP Rzepiennik Marciszerwski
15. Gut Konrad - SP Siemiechów
16. Łątka Karol - SP Rzepiennik Marciszewski
17. Wójcik Andrzej - SP Brzozowa
18. Gądek Szymon - SP Siemiechów

Klasa VI chłopcy

1. Wójcik Jakub - SP Gromnik
2. Tabiś Dawid - SP Siemiechów
3. Kieroński Jakub - SP Gromnik
4. Migoń Bartłomiej - SP Gromnik
5. Biesek Mateusz - SP Siemiechów
6. Kwiek Dawid - SP Siemiechów
7. Koza Karol - SP Rzepiennik Marciszewski
8. Turaj Kacper - SP Chojnik
9. Knapik Michał - SP Chojnik
10. Kaczor Rafał - SP Chojnik
11. Szumlański Adam - SP Rzepiennik Marciszewski
12. Noga Krystian - SP Rzepiennik Marciszewski
13. Wójcik Piotr - SP Brzozowa
14. Kwiek Paweł - SP Brzozowa


Gimnazjum

Klasa I dziewczęta

1. Stachura Joanna - GP Gromnik
2. Gęba Monika GP Gromnik
3. Lis Martyna - GP Siemiechów
4. Gacek Aleksandra - GP Chojnik
5. Potępa Magdalena - GP Siemiechów
6. Grzyb Julita - GP Siemiechów
7. Roman Elżbieta - GP Gromnik
8. Gądek Magdalena - GP Gromnik
9. Jarosz Agnieszka - GP Gromnik
10. Wójcik Iwona - GP Gromnik
11. Śliwa Monika - GP Siemiechów
12. Majka Anita - GP Chojnik

Klasa II dziewczęta

1. Kipiel Wioletta - GP Gromnik
2. Socha Maria - GP Gromnik
3. Turska Gabriela - GP Gromnik
4. Gniadek Irmina - GP Gromnik
5. Ozga Paulina - GP Siemiechów
6. Kurczab Klaudia - GP Gromnik
7. Gniadek Magdalena - GP Chojnik
8. Cieśla Sabina - GP Gromnik
9. Żaba Anna - GP Gromnik
10. Gniadek Marta - GP Gromnik
11. Ciszek Magdalena - GP Gromnik


Klasa III dziewczęta

1. Szarota Agata - GP Siemiechów
2. Szarkowicz Paulina - GP Siemiechów
3. Dziecina Dominika - GP Siemiechów
4. Zeprzałka Karolina - GP Gromnik
5. Rojkowicz Sabina - GP Gromnik
6. Gumola Sylwia - GP Chojnik
7. Sołtys Magdalena - GP Chojnik
8. Majka Anna - GP Chojnik


Klasa I chłopcy

1. Kociara Bartłomiej - GP Chojnik
2. Wróbel Adrian - GP Gromnik
3. Kielar Michał - GP Gromnik
4. Witkowski Daniel - GP Gromnik
5. Bienias Dawid - GP Gromnik
6. Burnat Kamil - GP Chojnik
7. Przodała Dominik - GP Gromnik
8. Legutki Krystian - GP Gromnik
9. Wójcik Łukasz - GP Gromnik
10. Gieracki Patryk - GP Chojnik

Klasa II chłopcy

1. Chrzanowski Robert - GP Chojnik
2. Oleksyk Dominik - GP Gromnik
3. Wójcik Mateusz - GP Gromnik
4. Osysko Rafał - GP Gromnik
5. Smoleń Daniel - GP Gromnik
6. Wójcik Rafał - GP Gromnik
7. Hekłowski Daniel - GP Chojnik
8. Kochan Krystian - GP Siemiechów

Klasa III chłopcy

1. Nowak Michał - GP Gromnik
2. Wójcik Maciej - GP Gromnik
3. Hekłowski Mariusz - GP Gromnik
4. Szarkowicz Daniel - GP Chojnik
5. Starczan Łukasz - GP Gromnik
6. Tabiś Marcin - GP Siemiechów
7. Dzięciołowski Krzysztof - GP Gromnik
8. Gądek Jacek - GP Gromnik
9. Gniadek Patryk - GP Gromnik
10. Łątka Dawid - GP Chojnik
11. Wojna Dawid- GP Gromnik
12. Pres Alojzy - GP Siemiechów
13. Wojtanowicz Marek - GP Chojnik
14. Kwiek Tomasz - GP Siemiechów

Zmieniony: Niedziela, 23 Wrzesień 2012 18:12
 
WAKACJI NADSZEDŁ CZAS !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Poniedziałek, 25 Czerwiec 2012 13:21
RADOSNYCH, BEZPIECZNYCH WAKACJI

 SPĘDZONYCH W DUŻEJ MIERZE NA

 ŚWIEŻYM POWIETRZU PODCZAS

 UPRAWIANIA SPORTU  ŻYCZY

                              GRONO NAUCZYCIELI
 
                     WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
 
 
Zmieniony: Niedziela, 23 Wrzesień 2012 18:16
 
WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO W POWIECIE TARNOWSKIM W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I GIMNAZJADY MŁODZIEŻY W ROKU SZKOLNYM 2011/2012 !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Wtorek, 05 Czerwiec 2012 18:43
WYNIKI W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ !!!




WYNIKI W RAMACH GIMNAZJADY MŁODZIEŻY !!!
Zmieniony: Niedziela, 23 Wrzesień 2012 18:16
 
Wyniki końcowe finału powiatowego Gimnazjady Młodzieży w drużynowej lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców, Tarnów 30.05.2012 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Wtorek, 05 Czerwiec 2012 18:20
KOMUNIKAT KOŃCOWY FINAŁU POWIATOWEGO DRUŻYNOWEJ LIGI LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW !!!
Zmieniony: Niedziela, 23 Wrzesień 2012 18:16
 
Gminny Dzień Dziecka - "Baw się razem z nami".Podsumowanie zawodów ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Wtorek, 05 Czerwiec 2012 17:57
Niesamowitych emocji dostarczył kolejny już gminny turniej "Baw się razem z nami". Tym razem zmieniona została nieco formuła i uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach lekkoatletycznych. A były to: skok w dal, rzut piłką i bieg na 40 m. Okazało się, że na terenie naszej gminy jest wielu dobrze zapowiadających się lekkoatletów, którzy osiagnęli bardzo dobre wyniki.
W związku z tym, że impreza odbywała się w Dzień Dziecka
nie mogło zabraknąć cennych nagród. W każdej kategorii wiekowej i konkurencji najlepsza trójka otrzymała medale. Ponadto, każdy z uczestników otrzymał słodką niespodziankę. Wszystkie szkoły biorące udział w zawodach otrzymały puchary, dyplomy i piłki. W tym miejscu należą się podziękowania Wójtowi gminy Gromnik P.Bogdanowi Staszowi i P. Bernardzie Zając - Pełnomocnik Wójta gminy Gromnik d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za to, że lokalne igrzyska oprócz emocji związanych z rywalizacją sportową dały radość dzieciom, w dniu ich święta dzięki obfitej ilości nagród.
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 6 z 52
Środa, 14 Listopad 2018