Main Menu

GMINA GROMNIK

Reklama

mocny serwis !

strefa siatkówki
Reklama
siatka.org

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj270
mod_vvisit_counterwczoraj406
mod_vvisit_counterw tym tygodniu995
mod_vvisit_counterw ostatnim tygodniu2281
mod_vvisit_counterw tym miesiącu3991
mod_vvisit_counterw ostatnim miesiącu4742
mod_vvisit_counterwszystkie dni1448302

SPONSORZY

F.H.U. "BUDMAX"
Bolesław Dziedzina
33 - 181 Siemiechów 314 SKŁAD BOGONIOWICE tel./fax (014) 65-11-061, tel. 65-10-197

Imieniny

Przedwczoraj : Renaty Witolda Wczoraj : Mikolaja Stanislawa Dzisiaj : Rogera Serafiny Jutro : Alberta Leopolda Pojutrze : Gertrudy Edmunda

ZAINTERESOWANIA

Jaka gra zespołowa najbardziej Cię interesuje ?
 

KÓŁKO KRZYŻYK


Zagraj w sudoku

 
Wydarzenia
Mistrzostwa gminy szkół podstawowych i gimnazjalnych w halowej pilce nożnej dziewcząt, Gromnik 18.10.2013 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Piątek, 18 Październik 2013 12:15

Wyniki:

Szkoła Podstawowa

1. Gromnik - 12 pkt

2. Siemiechów - 7 pkt

3. Chojnik - 4 pkt

4. Brzozowa - 3 pkt

5. Rzepiennik M. - 1 pkt


Gimnazjum

1. Gromnik - 4 pkt

2. Siemiechów - 3 pkt

3. Chojnik - 1 pkt

 
Startujemy w nowym roku szkolnym ! Mistrzostwa gminy w indywidualnych biegach przełajowych, Gromnik 20.09.2013 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Piątek, 20 Wrzesień 2013 18:34

Wyniki przedstawiające listę osób, które awansowały do finału powiatowego.

Szkoła Podstawowa

Dziewczęta

Klasa IV

1. Martyka Patrycja - SP Siemiechów
2. Dzięciołowska Edyta - SP Brzozowa
3. Sowa Izabela - SP Chojnik

Klasa V

1. Krzyżak Zuzanna - SP Siemiechów
2. Tabiś Karolina - SP Siemiechów
3. Murczek Zuzanna - SP Chojnik

Klasa VI

1. Pres Agnieszka - SP Siemiechów
2. Mrozik Patrycja - SP Gromnik
3. Gogola Gabriela - SP Rzepiennik Marciszewski

Chłopcy

Klasa IV

1. Kafel Bartłomiej - SP Gromnik
2. Burnat Kacper - SP Chojnik
3. Wirchomski Arkadiusz - SP Siemiechów

Klasa V

1. Legutki Eryk - SP Siemiechów
2. Pres Daniel - SP Siemiechów
3. Kwiek Bartłomiej - SP Siemiechów

Klasa VI

1. Gniadek Dawid - SP Brzozowa
2. Turaj Jakub - SP Chojnik
3. Śliwa Jacek - SP Siemiechów

Gimnazjum

Dziewczęta

Klasa I

1. Kawecka Aleksandra - GP Chojnik
2. Kaczka Patrycja - GP Gromnik
3. Duda Angelika - GP Siemiechów

Klasa II

1. Hekłowska Aneta - GP Gromnik
2. Gumola Ilona - GP Chojnik
3. Potępa Magdalena - GP Siemiechów

Klasa III

1. Morys Karolina - GP Siemiechów
2. Kipiel Wioletta - GP Gromnik
3. Szczepanik Anna - GP Gromni9k

Chłopcy

Klasa I

1. Dydyk Dominik - GP Gromnik
2. Kras Bartłomiej - GP Gromnik
3. Turaj Kacper - GP Chojnik

Klasa II

1. Kociara Bartłomiej - GP Chojnik
2. Kielar Michał - GP Gromnik
3. Przodała Dominik - GP Gromnik

Klasa III

1. Chrzanowski Robert - GP Chojnik
2. Osysko Rafał - GP Gromnik
3. Oleksyk Dominik - GP Gromnik

Startowało 139 uczestników.

 
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców, Gromnik 22.02., 28.02.2013 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Czwartek, 28 Luty 2013 14:28

Wyniki:

Dziewczęta

1. Gromnik

2. Siemiechów

3. Rzepiennik Marciszewski

4. Brzozowa

5. Chojnik


Chłopcy

1. Gromnik

2. Siemiechów

3. Brzozowa

4. Rzepiennik Marciszewski

5. Chojnik

 
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce, Gromnik 01.02, 08.02.2013 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Środa, 13 Luty 2013 18:12

Wyniki:


Dziewczęta

1. Siemiechów

2. Gromnik

3. Chojnik

4. Rzepiennik Marciszewski

5. Brzozowa


Chłopcy

1. Siemiechów

2. Gromnik

3. Brzozowa

4. Rzepiennik Marciszewski

5. Chojnik

 
Gminna Gimnazjada Młodzieży w koszykówce, Gromnik 05.02.2013 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Środa, 13 Luty 2013 18:09

Wyniki

Dziewczęta

1. Gromnik

2. Siemiechów

3. Chojnik


Chłopcy


1. Siemiechów

2. Gromnik

3. Chojnik

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 52
Środa, 14 Listopad 2018