Main Menu

GMINA GROMNIK

Reklama

mocny serwis !

strefa siatkówki
Reklama
siatka.org

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj257
mod_vvisit_counterwczoraj406
mod_vvisit_counterw tym tygodniu982
mod_vvisit_counterw ostatnim tygodniu2281
mod_vvisit_counterw tym miesiącu3978
mod_vvisit_counterw ostatnim miesiącu4742
mod_vvisit_counterwszystkie dni1448289

SPONSORZY

F.H.U. "BUDMAX"
Bolesław Dziedzina
33 - 181 Siemiechów 314 SKŁAD BOGONIOWICE tel./fax (014) 65-11-061, tel. 65-10-197

Imieniny

Przedwczoraj : Renaty Witolda Wczoraj : Mikolaja Stanislawa Dzisiaj : Rogera Serafiny Jutro : Alberta Leopolda Pojutrze : Gertrudy Edmunda

ZAINTERESOWANIA

Jaka gra zespołowa najbardziej Cię interesuje ?
 

KÓŁKO KRZYŻYK


Zagraj w sudoku

 
Wydarzenia
         

 

 

 

 

 

 










Punktacja kanadyjska

 

Liga halowej pilki nożnej. II kolejka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Piątek, 07 Listopad 2014 11:05

Tabela

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

 

Miejsce

kolejka

Drużyna

Punkty

Bramki

Bilans

1.

2

III a

6

15:1

+14

2.

2

II b

6

7:3

+4

3.

2

III c

6

6:2

+4

4.

2

I c

3

2:5

-3

5.

2

III b

1

0:1

-1

6.

2

I a

1

1:3

-2

7.

2

II c

0

2:4

-2

8.

2

II a

0

0:2

-2

9.

2

I b

0

2:14

-12

 

 

I kolejka 27.10 – 31.10.2014 r.  

 

III A – I B – 10:0, bramki (Stachoń-3, Kucharzyk-2, Witkowski-2, Nowak-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

II B – I A – 3:1, bramki (Kras-1, Koza-1,Dydyk-1: Mrozik-1)

III C – II A – 2:0, bramki (Wójcik-2)

I C – III B – 1:0, bramki (Barnaś-1)

 

 

I kolejka 03.11 – 07.11.2014 r.     

 

II B – II c – 4:2, bramki (Dydyk-2, Koza-2: Wójcik-1, Zięba-1)

III C – I B – 4:2, bramki (Wójcik-2, Rafa-2: Skałoń-1, Dębosz-1)

III A – I C – 5:1, bramki (Stachoń-3, Nowak-1, Kucharzyk-1:Gniadek-1)

III B – I A – 0:0

Klasyfikacja strzelców

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

II kolejka

 

Poz.

Imię i nazwisko

Klasa

Bramki

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

6

2.

Wójcik Łukasz

III c

4

3.

Kucharzyk Dominik

III a

3

3.

Koza Karol

II b

3

3.

Dydyk Dominik

II b

3

6.

Nowak Sebastian

III a

2

6.

Rafa Tomasz

III c

2

6.

Witkowski Daniel

III a

2

9.

Kielar Michał

III a

1

9.

Pruchnicki Maciej

III a

1

9.

Barnaś Krzysztof

I c

1

9.

Kras Bartłomiej

II b

1

9.

Mrozik Dawid

I a

1

9.

Gniadek Dawid

I c

1

9.

Wójcik Piotr

II c

1

9.

Zięba Natalia

II c

1

9.

Skałoń Mateusz

I b

1

9.

Dębosz Lucjan

I b

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 












Asysty

 

 

 

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

5

1.

Łabuz Marcin

III c

5

3.

Nowak Sebastian

III a

4

4.

Dydyk Dominik

II b

2

4.

Gądek Gabriela

II c

2

4.

Kucharzyk Dominik

III a

2

7.

Kras Bartłomiej

II b

1

7.

Pruchnicki Maciej

III a

1

7.

Kielar Michał

III a

1

7.

Barnaś Krzysztof

I c

1

7.

Koza Karol

II b

1

7.

Wójcik Janusz

III c

1

7.

Bąk Marcin

I b

1

 

 



























Punktacja kanadyjska

 

 

 

 

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Bramki

Asysty

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

6

5

11

2.

Nowak Sebastian

III a

2

4

6

3.

Kucharzyk Dominik

III a

3

2

5

3.

Dydyk Dominik

II b

3

2

5

5.

Łabuz Marcin

III c

-

5

5

6.

Wójcik Łukasz

III c

4

-

4

7.

Koza Karol

II b

3

1

4

8.

Witkowski Daniel

III a

2

-

2

8.

Rafa Tomasz

III c

2

-

2

10.

Pruchnicki Maciej

III a

1

1

2

10.

Kras Bartłomiej

II b

1

1

2

10.

Barnaś Krzysztof

I c

1

1

2

10.

Kielar Michał

III a

1

1

2

14.

Gądek Gabriela

II c

-

2

2

15.

Mrozik Dawid

I a

1

-

1

15.

Gniadek Dawid

I c

1

-

1

15.

Wójcik Piotr

II c

1

-

1

15.

Zięba Natalia

I c

1

-

1

15.

Skałoń Mateusz

I b

1

-

1

15.

Dębosz Lucjan

I b

1

-

1

21.

Wójcik Janusz

III c

-

1

1

21.

Bąk Marcin

I b

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony: Piątek, 07 Listopad 2014 11:14
 
I kolejka ligi w halowej pilce nożnej !!! PDF Drukuj Email
         





Asysty

 

Wpisany przez Edward Cudek   
Poniedziałek, 03 Listopad 2014 07:56

Wyniki

 I kolejka 27.10 – 31.10.2014 r.

 III A – I B – 10:0, bramki (Stachoń-3, Kucharzyk-2, Witkowski-2, Nowak-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

II B – I A – 3:1, bramki (Kras-1, Koza-1,Dydyk-1: Mrozik-1)

III C – II A – 2:0, bramki (Wójcik-2)

I C – III B – 1:0, bramki (Barnaś-1)


Tabela

 

 

Miejsce

kolejka

Drużyna

Punkty

Bramki

Bilans

1.

1

III a

3

10:0

+10

2.

1

II b

3

3:1

+2

3.

1

III c

3

2:0

+2

4.

1

I c

3

1:0

+1

5.

1

III b

0

0:1

-1

6.

1

I a

0

1:3

-2

7.

1

II a

0

0:2

-2

8.

1

I b

0

0:10

-10

9.

1

II c-pauza

0

0

0






Klasyfikacja strzelców

Poz.

Imię i nazwisko

Klasa

Bramki

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

3

2.

Kucharzyk Dominik

III a

2

2.

Witkowski Daniel

III a

2

2

Wójcik Łukasz

III c

2

5.

Nowak Sebastian

III a

1

5.

Kielar Michał

III a

1

5.

Pruchnicki Maciej

III a

1

5.

Barnaś Krzysztof

I c

1

5.

Kras Bartłomiej

II b

1

5.

Koza Karol

II b

1

5.

Dydyk Dominik

II b

1

5.

Mrozik Dawid

I a

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Asysty

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

3

1.

Nowak Sebastian

III a

3

3.

Kucharzyk Dominik

III a

2

3

Łabuz Marcin

III c

2

5.

Dydyk Dominik

II b

1

5.

Kras Bartłomiej

II b

1

5.

Pruchnicki Maciej

III a

1

 

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Bramki

Asysty

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

3

3

6

2.

Kucharzyk Dominik

III a

2

2

4

3.

Nowak Sebastian

III a

1

3

4

4.

Witkowski Daniel

III a

2

-

2

4

Wójcik Łukasz

III c

2

-

2

6.

Pruchnicki Maciej

III a

1

1

2

6.

Dydyk Dominik

II b

1

1

2

6.

Kras Bartłomiej

II b

1

1

2

9.

Łabuz Marcin

III c

-

2

2

10.

Koza Karol

II b

1

-

1

10.

Barnaś Krzysztof

I c

1

-

1

10.

Mrozik Dawid

I a

1

-

1

10.

Kielar Michał

III a

1

-

1

 


 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony: Poniedziałek, 03 Listopad 2014 11:58
 
Mistrzostwa szkoły Gimnazjum Publicznego w halowej piłce nożnej !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Środa, 22 Październik 2014 14:29

Cieszymy się bardzo  z zainteresowania z jakim spotkał się pomysł zorganizowania mistrzostw gimnazjum w halowej piłce nożnej.
Do turnieju zgłosiło się wszystkie 9 klas. Jesteśmy już po losowaniu i ustaleniu terminarza. Zgodnie z wcześniej umówionymi
zasadami, jedna kolejka spotkań będzie rozgrywana w danym tygodniu, na długich przerwach, bądź po lekcjach. Prowadzona
będzie klasyfikacja zespołowa, najlepszego strzelca, najlepiej podającego i najlepszego w punktacji "kanadyjskiej". Wszelkich
wyjaśnień udzielają P. Edward Cudek i P. Paweł Kafel.
Zapraszamy do zabawy !!!


Numery klas:

1. 3 c
2. 2 a
3. 1 b
4. 3 a
5. 1 c
6. 3 b
7. 1 a
8. 2 b
9. 2 c

I

kolejka

II

kolejka

 

III

kolejka

 

IV kolejka

 

V

kolejka

 

VI kolejka

 

VII kolejka

 

VIII kolejka

 

IX kolejka

 

27.10-31.10

03.11-07.11

 

17.11-21.11

24.11-28.11

01.12-05.12

08.12-12.12

15.12-19.12

12.01-16.01

19.01-32.01

3c-2a

2a-pauza

 

1b-2a

2a-2b

1c-2a

2a-3b

1a-2a

2a-3a

2c-2a

1b-3a

2b-2c

 

1c-3c

3b-pauza

1a-1b

3a-2b

2c-1c

3c-3b

1a-pauza

1c-3b

3b-1a

 

1a-3a

3a-2c

2c-3c

3c-pauza

1b-pauza

1b-2b

2b-1c

1a-2b

3a-1c

 

2c-3b

3c-1a

3a-pauza

1b-2c

2b-3c

1c-pauza

3b-1b

2c-pauza

3c-1b

 

2b-pauza

1b-1c

2b-3b

1c-1a

3b-3a

1a-2c

3a-3c

Zmieniony: Środa, 22 Październik 2014 15:15
 
Mistrzostwa Gminy IMS i GM w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców, Gromnik 09,16.10.2014 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Czwartek, 16 Październik 2014 16:52

Szkoła Podstawowa

Dziewczęta

1. Siemiechów
2. Gromnik
3. Brzozowa
4. Chojnik

Chłopcy

1. Gromnik
2. Brzozowa
3. Siemiechów
4. Rzepiennik Marciszewski
5. Chojnik

Gimnazjum Publiczne

Dziewczęta

1. Gromnik
2. Siemiechów
3. Chojnik

Chłopcy

1. Gromnik
2. Chojnik
3. Siemiechów

ZAKTUALIZOWANO ZAKŁADKĘ "PUNKTACJA GMINNA" !!!

Zmieniony: Czwartek, 16 Październik 2014 16:58
 
Mistrzostwa gminy w biegach przełajowych,Gromnik 18.09.2014 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Wtorek, 23 Wrzesień 2014 15:27

Szkoła Podstawowa

Dziewczęta

Klasa IV

1. Chlipała Weronika - SP Siemiechów
2. Mleczko Justyna - SP Cghojnik
3. Kawecka Zuzanna - Sp Chojnik

Klasa V

1. Martyka Patrycja - SP Siemiechów
2. Kubik Paulina - SP Siemiechów
3. Słowik Karolina - SP Chojnik

Klasa VI

1. Buratowska Paulina - SP Gromnik
2. Murczek Zuzanna - SP chojnik
3. Kwaśna Monika - SP Rzep. Marc.

Chłopcy

Klasa IV

1. Gucwa Piotr - SP Siemiechów
2. Zagórski Paweł - SP Gromnik
3. Kozioł Arkadiusz - SP Gromnik

Klasa V

1. Burnat Kacper - SP Chojnik
2. Wójcik Mateusz - SP Gromnik
3. Zięba Mateusz - SP Gromnik

Klasa VI

1. Bajorek Michał - SP Gromnik
2. Osysko Mateusz - SP Siemiechów
3. Gumola Jacek - SP Chojnik


Gimnazjum

Dziewczęta

Klasa I

1. Bijak Sylwia - GP  Gromnik
2. Maniak Wiktoria - GP Chojnik
3. Kita Dagmara - GP Chojnik

Klasa II

1. Kawecka Ola - GP Chojnik
2. Kwaśna Marcelina - GP Gromnik
3. Duda Angelika - GP Siemiechów

Klasa III

1. Potępa Magdalena - GP Siemiechow
2. Stachura Joanna - GP Gromnik
3. Lis artyna - GP Siemiechów

Chłopcy

Klasa I

1. Barnaś Krzysztof - GP Gromnik
2. Kociara Szymon - GP Chojnik
3. Turaj Jakub - GP Chojnik

Klasa II

1. Turaj Kacper - GP Chojnik
2. Roman Piotr - GP Gromnik
3. Migoń Bartłomiej - GP Gromnik

Klasa III

1. Kociara Bartłomiej - GP Chojnik
2. Kielar Michał - GP Gromnik
3. Bienias Dawid - GP Gromnik

Zmieniony: Wtorek, 23 Wrzesień 2014 16:01
  « PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 52
Środa, 14 Listopad 2018