Main Menu

GMINA GROMNIK

Reklama

mocny serwis !

strefa siatkówki
Reklama
siatka.org

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj209
mod_vvisit_counterwczoraj129
mod_vvisit_counterw tym tygodniu799
mod_vvisit_counterw ostatnim tygodniu801
mod_vvisit_counterw tym miesiącu1819
mod_vvisit_counterw ostatnim miesiącu2390
mod_vvisit_counterwszystkie dni1382020

SPONSORZY

F.H.U. "BUDMAX"
Bolesław Dziedzina
33 - 181 Siemiechów 314 SKŁAD BOGONIOWICE tel./fax (014) 65-11-061, tel. 65-10-197

Imieniny

Przedwczoraj : Lucji Otylii Wczoraj : Alfreda Izydora Dzisiaj : Niny Celiny Jutro : Albiny Zdzislawy Pojutrze : Olimpii Lazarza

ZAINTERESOWANIA

Jaka gra zespołowa najbardziej Cię interesuje ?
 

KÓŁKO KRZYŻYK


Zagraj w sudoku

 
Wydarzenia
Przeprowadzka !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Sobota, 17 Październik 2015 16:52

W związku z tym, że nasza dotychczasowa strona została przeniesiona na nowy serwer i i pojawiły sie trudności z oprawnym jej funkcjonowaniem utworzyliśmy nową stronę internetową Zespołu Szkół w Gromniku. Będzie ona dostepna pod adresem:

 

www.zsgromnik.blogspot.com

 

Zapraszamy !!!

Zmieniony: Poniedziałek, 19 Październik 2015 11:15
 
y67i7i67i PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Wtorek, 08 Wrzesień 2015 19:04

087t9t6g76gy7i

 
Współzawodnictwo sportowe w gminie Gromnik zakończone ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Wtorek, 19 Maj 2015 20:19

Dobiegła końca rywalizacja  sportowa w gminie Gromnik na poziomie szkół podstawowych i gimnazjalnych. W obydwu kategoriach trwała zażarta walka do samego końca. Szczególnie pomiędzy Brzozową i Chojnikiem (szkoła podstawowa) i Siemiechowem i Chojnikiem (gimnazjum), odpowiednio o miejsca 3 i 2

Tak przedstawia się klasyfikacja końcowa:

 

Szkoła Podstawowa:


1. Gromnik  - 74 pkt

2. Siemiechów - 57.5 pkt

3. Brzozowa - 46  pkt

4. Chojnik - 42.5 pkt

5. Rzepiennik Marciszewski -  20 pkt

 

Gimnazjum Publiczne


1. Gromnik - 39 pkt

2. Chojnik - 26 pkt

3. Siemiechów - 25 pkt


Podzdziękowania i gratulacje dla wszystkich uczniów i ich opiekunów za całoroczną rywalizację, która przebiegał w sportowej atmosferze i przysporzyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Zmieniony: Wtorek, 19 Maj 2015 20:35
 
Ostatnia kolejka szkolnej ligi w halowej piłce nożnej ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Środa, 28 Styczeń 2015 11:37

Tabela

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

 

Miejsce

kolejka

Drużyna

Punkty

Bramki

Bilans

1.

9

III a

21

45:4

+41

2.

9

II b

21

26:11

+15

3.

9

I c

16

23:12

+11

4.

9

III b

13

13:9

+4

5.

9

III c

13

15:17

-2

6.

9

I a

11

11:11

0

7.

9

I b

7

7:20

-13

8.

9

II c

3

8:37

-29

9.

9

II a

0

1:23

-22

I kolejka 27.10 – 31.10.2014 r.

III A – I B – 10:0, bramki (Stachoń-3, Kucharzyk-2, Witkowski-2, Nowak-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

II B – I A – 3:1, bramki (Kras-1, Koza-1,Dydyk-1: Mrozik-1)

III C – II A – 2:0, bramki (Wójcik-2)

I C – III B – 1:0, bramki (Barnaś-1)

 

II kolejka 03.11 – 07.11.2014 r.

II B – II c – 4:2, bramki (Dydyk-2, Koza-2: Wójcik-1, Zięba-1)

III C – I B – 4:2, bramki (Wójcik-2, Rafa-2: Skałoń-1, Dębosz-1)

III A – I C – 5:1, bramki (Stachoń-3, Nowak-1, Kucharzyk-1:Gniadek-1)

III B – I A – 0:0

 

III kolejka 17.11. – 21.11.2014 r.

I B – II A – 2:0, bramki ( Bąk-2)

III C – I C – 2:4, bramki ( Wójcik-2:Gniadek-3)

III B – II C – 2:1, bramki ( Przodała, Wójcik: Zięba)

III A – I A – 6:0, bramki ( Stachoń-2, Nowak-1, Kucharzyk-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

 

IV kolejka 24.11- 28.11.2014 r.

I C – I B – 1:1, bramki ( Barnaś-1:Potępa-1)

II B – II A – 5:1, bramki ( Koza-5: Cyza-1)

III C – I A – 0:0

III A – II C – 8:1, bramki (Stachoń-4, Kucharzyk-2, Nowak-1, Kielar-1:Wójcik-1)

V kolejka 01.12-05.12.2014 r.

II A – I C – 0:3, bramki(Barnaś-1, Gniadek-2)

I A – I B – 2:0, bramki(Wątroba-1, Wójcik-1)

III C – II C – 4:1, bramki(Łabuz-2, Wójcik-2:Wójcik P.-1)

III B – II B – 0:2, bramki(Dydyk-2)

 

VI kolejka 08.12-12.12.2014 r.

III A – II B – 6:0, bramki (Stachoń 3, Nowak-2, Kucharzyk-1)

III B – II A – 2:0, bramki (Przodała-1, Wójcik-1)

I C – I A – 1:0 , bramki (Gniadek-1)

II C – I B – 1:2, bramki ( Wójcik-1: Bąk-1, Skałoń-1)

 

VII kolejka 15.12-19.12.2014 r.

I A – II A – 3:0, bramki (Wójcik-1, Mrozik-1, Mruk-1)

III A – III B – 4:0, bramki (Nowak-2, Kucharzyk-2)

II B – III C – 6:0, bramki (Dydyk-2, Koza-2, Kras-1, Legutki -samob.)

I c – II c – 12:0, bramki (Barnaś-5, Gniadek D.-4, Gniadek K.-3)

 

VIII kolejka 12.01-16.01.2015 r.

IIIA – II A – 5:0, bramki (Kucharzyk-3, Stachoń-1, Nowak-1)

I A – II C – 5:1 – bramki(Piekielniak-2, Mrozik-1, Mruk-1, Smoleń-1:Zięba-1)

III B – III C – 4:1, bramki (Bienias-2, Przodala-1, Smoleński-1)

II B – I B – 2:0, bramki (Kras-2)

 

 

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

IX kolejka

Klasyfikacja strzelców

Poz.

Imię i nazwisko

Klasa

Bramki

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

17

2.

Koza Karol

II b

13

3.

Kucharzyk Dominik

III a

12

4.

Gniadek Dawid

I c

11

5.

Nowak Sebastian

III a

9

5.

Wójcik Łukasz

III c

9

5.

Barnaś Krzysztof

I c

9

8.

Dydyk Dominik

II b

8

9.

Wójcik Piotr

II c

5

9.

Przodała Dominik

III b

5

9.

Wójcik Rafał

III b

5

12.

Bąk Marcin

I b

4

12.

Rafa Tomasz

III c

4

12.

Kras Bartłomiej

II b

4

15.

Kielar Michał

III a

3

15.

Gniadek Kamil

I c

3

15.

Zięba Natalia

II c

3

15.

Mrozik Dawid

I a

3

15.

Łabuz Marcin

III c

3

20.

Witkowski Daniel

III a

2

20.

Pruchnicki Maciej

III a

2

20.

Skałoń Mateusz

I b

2

20.

Wójcik Wiktor

I a

2

20.

Mruk Bartłomiej

I a

2

20.

Piekielniak Jakub

I a

2

20.

Bienias Dawid

III b

2

27.

Dębosz Lucjan

I b

1

27.

Cyza Daniel

II a

1

27.

Wątroba Dawid

I a

1

27.

Smoleń Filip

I a

1

27.

Smoleński Radoslaw

III b

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legutki Krystian - III c – 1 samobójcza

 

 

 

 

 

 

 

 

Asysty

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

11

1.

Nowak Sebastian

III a

11

3.

Barnaś Krzysztof

I c

8

3.

Dydyk Dominik

II b

8

5.

Łabuz Marcin

III c

6

5.

Kucharzyk Dominik

III a

6

7.

Kras Bartłomiej

II b

4

7.

Pruchnicki Maciej

III a

4

9.

Koza Karol

II b

3

9.

Piekielniak Jakub

I a

3

9.

Mrozik Dawid

I a

3

9.

Bienias Dawid

III b

3

9.

Przodała Dominik

III b

3

14.

Gądek Gabriela

II c

2

14.

Gniadek Kamil

I c

2

14.

Potępa Sebastian

I c

2

14.

Potępa Mateusz

I c

2

14.

Gniadek Dawid

I c

2

14.

Wójcik Janusz

III c

2

14.

Wójcik Rafał

III b

2

14.

Migoń Bartłomiej

II b

2

22.

Kielar Michał

III a

1

22.

Bąk Marcin

I b

1

22.

Smoleński Radosław

III b

1

22.

Legutki Krystian

III c

1

22.

Skałoń Mateusz

I b

1

22.

Wiśniowski Grzegorz

I b

1

22.

Wójcik Wiktor

I a

1

22.

Kieroński Jakub

II b

1

22.

Migoń Bartłomiej

II b

1

22.

Wątroba Dawid

I a

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja kanadyjska

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Bramki

Asysty

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

17

11

28

2.

Nowak Sebastian

III a

9

11

20

3.

Kucharzyk Dominik

III a

12

6

18

4.

Barnaś Krzysztof

I c

9

8

17

5.

Koza Karol

II b

13

3

16

6

Dydyk Dominik

II b

8

8

16

7

Gniadek Dawid

I c

11

3

14

8.

Wójcik Łukasz

III c

9

-

9

9.

Łabuz Marcin

III c

3

6

9

10.

Przodała Dominik

III b

5

3

8

11.

Kras Bartłomiej

II b

4

4

8

12.

Wójcik Rafał

III b

5

2

7

13

Mrozik Dawid

I a

3

3

6

14

Pruchnicki Maciej

III a

2

4

6

15.

Wójcik Piotr

II c

5

-

5

16

Bąk Marcin

I b

4

1

5

17

Gniadek Kamil

I c

3

2

5

18

Piekielniak Jakub

I a

2

3

5

19

Rafa Tomasz

III c

4

-

4

20.

Kielar Michał

III a

3

1

4

21.

Bienias Dawid

III b

2

2

4

22.

Zięba Natalia

II c

3

-

3

23.

Skałoń Mateusz

I b

2

1

3

23.

Wójcik Wiktor

I a

2

1

3

25.

Witkowski Daniel

III a

2

-

2

25.

Mruk Bartłomiej

I a

2

-

2

27.

Wątroba Dawid

I a

1

1

2

27.

Smoleński Radosław

III b

1

1

2

29.

Gądek Gabriela

II c

-

2

2

29.

Potępa Sebastian

I c

-

2

2

29.

Potępa Mateusz

I c

-

2

2

29.

Wójcik Janusz

III c

-

2

2

29.

Migoń Bartłomiej

II b

-

2

2

34.

Dębosz Lucjan

I b

1

-

1

34.

Cyza Daniel

II a

1

-

1

36.

Legutki Krystian

III c

-

1

1

36.

Wiśniowski Grzegorz

I b

-

1

1

36.

Kieroński Jakub

II b

-

1

1

36.

Migoń Bartłomiej

II b

-

1

1

36.

Smoleń Filip

I a

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony: Środa, 28 Styczeń 2015 11:40
 
VII kolejka szkolnej ligi w halowej pilc e nożnej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edward Cudek   
Czwartek, 18 Grudzień 2014 08:27

Tabela

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

 

 

Miejsce

kolejka

Drużyna

Punkty

Bramki

Bilans

1.

7

III a

18

39:2

+37

2.

7

I c

16

22:8

+14

3.

7

II b

15

20:10

+10

4.

7

III c

10

12:12

0

5.

7

I a

8

6:10

-4

6.

7

III b

7

4:8

-4

7.

7

I b

7

7:18

-11

8.

7

II a

0

1:17

-16

9.

7

II c

0

6:32

-26

I kolejka 27.10 – 31.10.2014 r.

III A – I B – 10:0, bramki (Stachoń-3, Kucharzyk-2, Witkowski-2, Nowak-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

II B – I A – 3:1, bramki (Kras-1, Koza-1,Dydyk-1: Mrozik-1)

III C – II A – 2:0, bramki (Wójcik-2)

I C – III B – 1:0, bramki (Barnaś-1)

 

II kolejka 03.11 – 07.11.2014 r.

II B – II c – 4:2, bramki (Dydyk-2, Koza-2: Wójcik-1, Zięba-1)

III C – I B – 4:2, bramki (Wójcik-2, Rafa-2: Skałoń-1, Dębosz-1)

III A – I C – 5:1, bramki (Stachoń-3, Nowak-1, Kucharzyk-1:Gniadek-1)

III B – I A – 0:0

 

III kolejka 17.11. – 21.11.2014 r.

I B – II A – 2:0, bramki ( Bąk-2)

III C – I C – 2:4, bramki ( Wójcik-2:Gniadek-3)

III B – II C – 2:1, bramki ( Przodała, Wójcik: Zięba)

III A – I A – 6:0, bramki ( Stachoń-2, Nowak-1, Kucharzyk-1, Pruchnicki-1, Kielar-1)

 

IV kolejka 24.11- 28.11.2014 r.

I C – I B – 1:1, bramki ( Barnaś-1:Potępa-1)

II B – II A – 5:1, bramki ( Koza-5: Cyza-1)

III C – I A – 0:0

III A – II C – 8:1, bramki (Stachoń-4, Kucharzyk-2, Nowak-1, Kielar-1:Wójcik-1)

V kolejka 01.12-05.12.2014 r.

II A – I C – 0:3, bramki(Barnaś-1, Gniadek-2)

I A – I B – 2:0, bramki(Wątroba-1, Wójcik-1)

III C – II C – 4:1, bramki(Łabuz-2, Wójcik-2:Wójcik P.-1)

III B – II B – 0:2, bramki(Dydyk-2)

 

VI kolejka 08.12-12.12.2014 r.

III A – II B – 6:0, bramki (Stachoń 3, Nowak-2, Kucharzyk-1)

III B – II A – 2:0, bramki (Przodała-1, Wójcik-1)

I C – I A – 1:0 , bramki (Gniadek-1)

II C – I B – 1:2, bramki ( Wójcik-1: Bąk-1, Skałoń-1)

 

 

VII kolejka 15.12-19.12.2014 r.

I A – II A – 3:0, bramki (Wójcik-1, Mrozik-1, Mruk-1)

III A – III B – 4:0, bramki (Nowak-2, Kucharzyk-2)

II B – III C – 6:0, bramki (Dydyk-2, Koza-2, Kras-1, Legutki -samob.)

I c – II c – 12:0, bramki (Barnaś-5, Gniadek D.-4, Gniadek K.-3)

 

 

Liga Halowa Gimnazjum Publiczne

VI kolejka

Klasyfikacja strzelców

Poz.

Imię i nazwisko

Klasa

Bramki

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

15

2

Gniadek Dawid

I c

11

3.

Koza Karol

II b

10

4.

Kucharzyk Dominik

III a

9

5.

Wójcik Łukasz

III c

8

5.

Nowak Sebastian

III a

8

5.

Barnaś Krzysztof

8

8.

Dydyk Dominik

II b

7

9.

Bąk Marcin

I b

4

9.

Wójcik Piotr

II c

4

11.

Kielar Michał

III a

3

11.

Rafa Tomasz

III c

3

11.

Gniadek Kamil

I c

3

14.

Witkowski Daniel

III a

2

14.

Pruchnicki Maciej

III a

2

14.

Zięba Natalia

II c

2

14.

Łabuz Marcin

III c

2

14.

Skałoń Mateusz

I b

2

14.

Przodała Dominik

III b

2

14.

Wójcik Rafał

III b

2

14.

Kras Bartłomiej

II b

2

14.

Mrozik Dawid

I a

2

14.

Wójcik Wiktor

I a

2

24.

Dębosz Lucjan

I b

1

24.

Cyza Daniel

II a

1

24.

Wątroba Dawid

I a

1

24.

Mruk Bartłomiej

I a

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legutki Krystian - III c – 1 samobójcza

Asysty

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

9

2.

Nowak Sebastian

III a

8

2.

Barnaś Krzysztof

I c

8

4.

Łabuz Marcin

III c

6

4.

Dydyk Dominik

II b

6

4.

Kucharzyk Dominik

III a

6

7.

Kras Bartłomiej

II b

4

7.

Pruchnicki Maciej

III a

4

9.

Koza Karol

II b

3

10.

Gądek Gabriela

II c

2

10.

Gniadek Kamil

I c

2

10.

Potępa Sebastian

I c

2

10.

Piekielniak Jakub

I a

2

10.

Potępa Mateusz

I c

2

10.

Gniadek Dawid

I c

2

16.

Kielar Michał

III a

1

16.

Wójcik Janusz

III c

1

16.

Bąk Marcin

I b

1

16.

Smoleński Radosław

III b

1

16.

Legutki Krystian

III c

1

16.

Wójcik Rafał

III b

1

16.

Bienias Dawid

III b

1

16.

Skałoń Mateusz

I b

1

16.

Wiśniowski Grzegorz

I b

1

16.

Wójcik Wiktor

I a

1

16.

Kieroński Jakub

II b

1

16.

Migoń Bartłomiej

II b

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Punktacja kanadyjska

Poz.

Nazwisko i imię

Klasa

Bramki

Asysty

Suma

1.

Stachoń Bartłomiej

III a

15

9

24

2.

Nowak Sebastian

III a

8

8

16

2.

Barnaś Krzysztof

I c

8

8

16

4.

Kucharzyk Dominik

III a

9

6

15

5.

Gniadek Dawid

I c

11

2

13

6.

Koza Karol

II b

10

3

13

7.

Dydyk Dominik

II b

7

6

13

8.

Wójcik Łukasz

III c

8

-

8

9.

Łabuz Marcin

III c

2

6

8

10.

Pruchnicki Maciej

III a

2

4

6

10.

Kras Bartłomiej

II b

2

4

6

12.

Bąk Marcin

I b

4

1

5

13.

Gniadek Kamil

I c

3

2

5

14.

Wójcik Piotr

II c

4

-

4

15.

Kielar Michał

III a

3

1

4

16.

Skałoń Mateusz

I b

2

1

3

16.

Wójcik Rafał

II b

2

1

3

16.

Wójcik Wiktor

I a

2

1

3

19.

Witkowski Daniel

III a

2

-

2

19.

Rafa Tomasz

III c

2

-

2

19.

Zięba Natalia

II c

2

-

2

19.

Przodała Dominik

III b

2

-

2

19.

Mrozik Dawid

I a

2

-

2

24.

Gądek Gabriela

II c

-

2

2

24.

Potępa Sebastian

I c

-

2

2

24.

Piekielniak Jakub

I a

-

2

2

24.

Potępa Mateusz

I c

-

2

2

28.

Dębosz Lucjan

I b

1

-

1

28.

Cyza Daniel

II a

1

-

1

28.

Wątroba Dawid

I a

1

-

1

28.

Mruk Bartłomiej

I a

1

-

1

32.

Smoleński Radosław

III b

-

1

1

32.

Wójcik Janusz

III c

-

1

1

32.

Legutki Krystian

III c

-

1

1

32.

Bienias Dawid

III b

-

1

1

32.

Wiśniowski Grzegorz

I b

-

1

1

32.

Kieroński Jakub

II b

-

1

1

32.

Migoń Bartłomiej

II b

-

1

1

 

Zmieniony: Czwartek, 18 Grudzień 2014 08:30
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 52
Piątek, 15 Grudzień 2017